Şenol Güneş yeni imajıyla geceye damga vurdu

Bein Sports ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun birlikte oranize ettiği "Futbolun Süperleri" adlı ödül töreni dün gece Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirildi. Spor dünyasından birçok ismin katıldığı geceye Şenol Güneş yeni imajıyla damgasını vurdu. 66 yaşındaki tecrübeli teknik adam yeni imajıyla sosyal medyanın da en çok konuşulan ismi oldu.

Bein Sports ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun birlikte organize ettiği "Futbolun Süperleri" adlı ödül töreni dün gece Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirildi.

Spor dünyasından birçok ismin katılımıyla gerçekleşen görkemli törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile spor, iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri de katıldı.

Yeni saç stiliyle dikkat çeken 67 yaşındaki tecrübeli teknik adam, dün gece sosyal medyada en çok konuşulan isim oldu. Tören öncesi basın mensublarının sorularını da yanıtlayan Güneş haftasonu oynanacak olan Galatasaray-Beşiktaş derbisi hakkında da açıklamalar yaptı.

Güzel ve dostane bir maç olmasını dilediğini Şenol Güneş "Neyin ne olacağını hiç bilemeyiz. Zaten futbolun bilinmezliği de burada. Son maçlara geldiğimizde şu an Başakşehir önde. Arkasında Galatasaray, sonra biz geliyoruz. Sıralamaya baktığınız zaman önde olan takım daha avantajlı. Biz kovalayan durumundayız. Bu hafta da güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Daha önce de söyledim. Büyük bir camia, büyük bir takımla oynayacağız. Biz de büyük bir camia ve takımız. Her iki kulübün oyuncularının da en güzeli sunmasını bekliyorum. Güzel, dostane bir maç olsun, keyif alalım" ifadelerini kullandı.

İşte geceden karaler...

Beşiktaş ve Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş de geceye katılanlar arasındaydı. Güneş yeni imajıyla gecenin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu

BİZE ULAŞIN