Web Sürümüne Geç

Spor dünyasından utanç veren skandallar

Hem kariyerleri hem de özel yaşantıları olay yaratan futbol dünyasının ünlü yıldızlarının skandallarının ardı arkası kesilmiyor. Çıplak röportaj verenlerden, yaşadığı bina sakinlerini çıldırtanlara kadar işte futbol dünyasından birbirinden garip skandallar.

BÖYLE RÖPORTAJ GÖRÜLMEDİ

Barcelona ve İspanya Milli Takımı'nın efsanelerinden ve şu anda kariyerini Japonya'nın Vissel Kobe takımında sürdüren Andres Iniesta, eşi benzeri görülmemiş bir röportaja imza attı.

Barcelona'nın efsanevi orta saha oyuncusu Andres Iniesta jakuzide röportaj verdi.

Vatandaşı Jesus Calleja'nın İspanya'da yayınlanan televizyon programı için kameraların karşısına geçen Iniesta, Calleja ile birlikte çıplak şekilde jakuziye girdi.

34 yaşındaki futbolcu kariyeri ve özel hayatıyla ilgili tüm detayları anlattığı röportaj yapılış şekliyle İspanya'da güne damga vuran olaylardan biri oldu.

HER HAREKETLERİ SKANDAL

Futbol dünyasının ünlü isimlerinin yaptıkları olay yaratıyor. İşte spor tarihinden seçme skandallar...

John Terry
John Terry, skandal bir olaya imzasını atmıştı. Terry'nin, bir dönem Chelsea'de beraber forma giydiği Manchester City'li Wayne Bridge'in eski kız arkadaşı Vanessa Perroncel'le ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

Eşi Toni'yi aldattığı ortaya çıkan tecrübeli futbolcuyla, Perroncel arasındaki ilişki basına yansıdı.

Chelsea zamanından çok iyi arkadaş olan ve ailece görüşen ikiliden Terry'nin böyle bir olaya karışması, Ada'da manşetlere taşındı.

Tiger Woods
Dünyanın en çok kazanan sporcusu unvanını taşıyan golfçü Tiger Woods, yaşadığı skandalının ardından her şeyini yavaş yavaş kaybetti.

Önce eşi Elin Nordegren'in açtığı boşanma davasıyla sarsılan ünlü golfçü, daha sonra yaklaşık 12 milyar dolarlık reklam anlaşmasını sponsorların artık Tiger Woods'un doğru temsilci olmadığını düşünerek iptal etmesiyle bir darbe daha yedi.

BİZE ULAŞIN