Ankaragücü-Beşiktaş maç sonu açıklamaları!

Süper Lig'in 8. haftasında Ankaragücü ile Beşiktaş karşı karşıya geldiği. Başladığı skorla 0-0 sonuçlanan karşılaşmada taraflar sahadan birer puanla ayrıldı. Karşılaşma sonrası iki cepheden de karşılaşmaya dair değerlendirmeler geldi. İşte o açıklamalar...

Süper Lig'in 8. haftasında Beşiktaş, Başkent ekibi Ankaragücü'ne konuk oldu.

Mücadelenin 90 dakikasında gol sesi çıkmazken ev sahibi ekip mücadeleyi 10 kişi tamamladı.

Mücadele sonrası Ankaragücü ve Beşiktaş cephesinden birçok isim değerlendirmelerde bulundu.

İŞTE MAÇ SONU AÇIKLAMALARI...

Pinto: Beşiktaş agresif oynadı ama biz onlara cevap vermeyi başardık. Savaşçı ruhumuzu ortaya koyduk. Beşiktaş büyük bir ekip, bunun bilincindeydik. Sonuna kadar savaştık, 1 puan için mutluyuz.

Pazdan: Sivas maçından sonra bu maçta puan kazanmalıydık. Beşiktaş iyi takım. Gol yemedik, fazla şans bulamadık ama 1 puan için mutluyuz.

Mehmet Sak: Maçın zor olacağını biliyorduk. Sezon başından beri zor şartlarla uğraşıyoruz. Transfer tahtası açılmayan tek takımız.

Sedat abi atılınca 10 kişi kaldık. Ama son dakikaya kadar mücadele veren arkadaşlarımızı kutluyorum. Başkanımız ve taraftarımıza teşekkür ediyorum.

Atiba Hutchinson: Genel olarak baktığımızda net şekilde iki puan kaybettik diyebiliriz. Alanya maçının özgüveniyle buraya geldik.

Oyuna iyi başladık, oyuna hükmettik. Oyun genelinde derli topluyduk. Eksik olan goldü. Topu içeriye atma konusunda şanssızdık.

Hafta içi oynayacağımız Avrupa Ligi maçına odaklanacağız. Ondan sonra ise Galatasaray derbisi var. Maç maç ilerleyerek bakacağız.

Bu akşam iyi yardımlaştık. Topu rakibin hatlarının arasına soktuk. İyi bir performans sergiledik, sadece gol eksikti.

BİZE ULAŞIN