Efecan Karaca: Erol Bulut Fenerbahçe'de yüzde yüz başarılı olur

Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor formasını terleten Efecan Karaca'dan flaş açıklamalar... Milli futbolcu, yaptığı konuşmada Akdeniz ekibindeki gidişatından A Milli Takım'a yükselme sürecine kadar önemli açıklamalarda bulunurken, adı sıkça Fenerbahçe ile anılan teknik direktör Erol Bulut hakkında da konuştu. İşte o ifadeler...

Aytemiz Alanyaspor'un Milli yıldızı Efecan Karaca, basına özel açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu, A Milli Takım'dan Alanyaspor'a, Erol Bulut'un Fenerbahçe ile ilişkisinden gelecek planlarına dek önemli sözler sarf etti. İşte o ifadeler...

GALERİ DEVAM EDİYOR

"Lige ara verilen süreçte kendimizi hazır tutmaya çalıştık. Alanyaspor olarak bir hedefimiz var. Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmak istiyoruz. Motivasyonumuz hiç bir iddiası olmayan takımlara göre çok daha fazla."

"KUPANIN HAYALİNİ KURUYORDUK"

"Biz hep bu kupanın hayalini kuruyorduk. Pandemi süreci olunca buna ara vermek zorunda kaldık. Ligler inşallah bir an önce başlar ve biz elimizden geleni yaparız."

"TÜRKİYE KUPASI'NI KAZANIRSAK..."

"Lig fikstüründen Avrupa'ya gitmek, kupaya oranla daha zor. Ligde istediğiniz yerde bitirseniz bile Avrupa'da eleme oynuyorsunuz. Eğer Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanırsak direkt UEFA Avrupa Ligi'ne gideceğiz. Bu da ayrı bir motivasyon. Kulübümüz de kazanacak biz de kazanacağız."

"Kulüp şu anda hem maddi hem de manevi açıdan iyi bir yerde. Başkanımız ve yöneticiler çok fazla mesai harcıyor ve bu zor dönemde bile her şeye yetişmeye çalışıyorlar."

"KULÜPTE AİLE ORTAMI VAR"

"Bildiğiniz gibi kulüplerde maddi sıkıntılar var ama yönetimimiz bize ödeme yapmayı başardı. Kulüpte öyle bir aile ortamı var ki bu da başarıyı beraberinde getiriyor."

"Her zaman ekstra çalışıyordum. Ne kadar çok çalışırsanız Allah size daha çoğunu verir diye inancım var. Bu yüzden de ne kadar çok çalışırsam daha iyi şeyler başaracağımı biliyordum."

"EKSTRA ÇALIŞMAM GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM"

"Alt ligde oynarken üst ligi izleyince acaba oynar mıyım oynamaz mıyım diye kendinize sorabiliyorsunuz. Oraya çıktığınızda sizin de onlardan fazla bir eksiğiniz olmadığını görüyorsunuz. Bende ekstra çalışmam gerektiğini düşündüm ve her sene de bunu yaptım. "

"ŞENOL GÜNEŞ'E TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Şimdi Süper Lig'de 4. senem. A Milli takıma kadar yükseldim ve hayalimi gerçekleştirdim. Şenol Güneş'e de bu hayalimi gerçekleştirmemde vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum."

" Çalışmayı hiç bırakmayacağım. Sonuçta futbolda hiçbir zaman dün yok ve hatırlanmaz. Her zaman bugün var."

EROL BULUT VE FENERBAHÇE...

"Malatya'da başarılıydı, bize geldi burada da gayet başarılı. Erol hoca için zaten her şey ortada. Fenerbahçe gibi büyük bir camiayı hakedecek başarıları elde etti diyebilirim."

"FENERBAHÇE'Yİ ÇOK İYİ BİLİYOR"

"Fenerbahçe'yi de çok iyi bilen bir hoca. Karakteriyle ve hocalığıyla oraları hak edecek bir insan. İnşallah Allah gönlüne göre verir."

DİĞER
SON DAKİKA