Gündeme bomba gibi düştü! "Ali Koç ile görüştük ve..."

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Okan Buruk, Aatif Chahechouhe, Barış Alıcı, İsmail Köybaşı ve Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alana Vedat Muriç hakkında açıklamalarda bulundu. İşte gündeme bomba gibi düşen o sözler ve ortalığı sallayan transfer itirafı:

Ve Vedat Muriç bombası patladı... Detayları Çaykur Riizespor Başkanı Hasan Kartal şöyle duyurdu:

Başkan Kartal ilk olarak teknik direktör Okan Buruk'la ilgili de şunları söyledi: "Okan Buruk konusu bugün veya yarın netleşir. Bizim için başkan ve hoca önemli değil. Önemli olan birlik ve beraberliğin bozulmamasıdır."

"Rizespor'da bir sistem kurmamız lazım. Sistem olursa hoca ve başkan değişse de Rizespor zarar görmez."

Vedat Muriç'in transferinde son dakika... Aatif Chahechouhe, İsmail Köybaşı, Barış Alıcı ve Muriç transferlerindeki son durumla ilgili ise Radyospor'a konuk olan Kartal, şunları söyledi:

"Sportif direktörümüz Yılmaz Bal, Aatif ve diğer oyuncularımızla görüşecek. İsmail Köybaşı ve Barış Alıcı'nın transferi hakkında henüz bir bilgim yok."

"2010'da Etimesgut Belediyespor'a başkan oldum, Yılmaz Bal'la birlikte o takımı amatörden 2. Lig'e kadar çıkarttık, Yılmaz benim çocuğum gibidir. Yılmaz Bal'a güvendiğim için onunla devam ederiz ve başarılı oluruz diye düşünüyorum."

"ALİ KOÇ İLE GÖRÜŞÜRÜYORUZ"

"Vedat Muriç için bir bonservis miktarı belirlemedik. Vedat'ı isteyenler var. Transferinde kimle görüşüp bu işi noktalayacağız bunu bilmiyorum ama Ali Koç ile görüşüyoruz. Fakat Vedat konusuyla ilgili çok uzun vadeli bir şekilde görüşmedik."

"F.BAHÇE'NİN İLGİSİ VAR"

"Fenerbahçe'nin Vedat'a ilgisinin olduğunu biliyorum. Kiralık oyuncularımızdan devam edeceklerimiz var. Bunlar görüşmelerimiz neticesinde şekillenecek. Biz 12 puanla ilk yarıyı bitirdik, kulübü riske sokmamak için alacağımız oyuncuları yarım sezonluk aldık. Bunun da sebebi küme düştüğümüzde takımımızı zarara sokmamaktı."

BİZE ULAŞIN