Rizespor Başkanı çok hırslı "Yeter ki Galatasaray'ı yenin"

Çaykur Rizespor'da haftasonu oynanacak olan zorlu Galatasaray karşılaşmasının hazırlıkları sürüyor. Son haftalara girilirken puan kaybı yaşamak istemeyen Çaykur Rizespor 32. haftaya girilirken ligde 9. sırada bulunuyor. Kulüp başkanı Hasan Kartal yenmeleri durumunda özel galibiyet primi vereceğini açıkladı.

Spor Toto Süper Lig'de ilk 5 şansını koruyan Çaykur Rizespor Galatasaray maçından mutlak 3 puan almak istiyor

GALERİ DEVAM EDİYOR

Çıktığı son 6 mücadelede yalnızca bir kez yenilen Karadeniz ekibinde kulüp başkanı Hasan Kartal karşılaşmaya dair açıklamalarda bulundu

GALİBİYETE ÖZEL PRİM
Karadeniz gazetesine konuşan Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Galatasaray'ı yenmeleri halinde takıma özel prim vereceğini ifade ederek şöyle konuştu: "Başakşehir maçında herkes gördü. Güzel bir mücadele ortaya koyduk, 90 dakika iyi oynadık ama bir şansızlık oldu maç berabere bitti."

"Galatasaray maçında da elimizden geleni yapacağız, yenmek için oynayacağız. İnşallah da yeneriz. Avrupa'ya gidemesek dahi Galatasaray'ı yenmek Avrupa'ya gitmiş kadar olur bizim için."

Rizespor'un her takımı yenebileceğini vurgulayan Kartal, "Kimse Rizespor üzerinden 'üç puan alacağız' diye hesap yapmasın. Kimse bu tür hesapların içerisine girmesin. Rizespor her an her takımı yenebilir.

"Biz kazanmak için oynayacağız. Hocamız da, oyuncularımız da, tüm ekibimiz de bu düşünce içerisinde. Zaten oynadığımız güzel oyun da ortadadır" şeklinde konuştu.

MURİÇ: "G.SARAY'A GOL ATACAĞIM"
Rizespor'un golcüsü Vedat Muriç de iddialı açıklamalar yaptı.

Galatasaray'a gol atacağını belirten Muriç, "İstanbul'da şans Galatasaray'dan yanaydı ancak bu kez öyle olmayacak. Gol atacağım içime doğdu, kazanacağımıza eminiz."

"Avrupa hedeflerimiz var. Bunu başarmak için sahadan 3 puanla ayrılmalıyız." ifadelerini kullandı.

DİĞER
SON DAKİKA