Sevilla sportif direktörü Monchi bombayı patlatıyor! Türk yıldız... Son dakika transfer haberleri

Türkiye'den İspanya'ya... Avrupa'da 'Transfer Sihirbazı' olarak bilinen ve genelde genç yetenekleri dev kulüplere astronomik fiyatlarla satarak dikkat çeken Monchi, 15 yaşındaki Türk yıldızın peşine düştü. İşte son dakika transfer haberine dair son gelişmeler...

Sevilla Sportif Direktörü Monchi, 15 yaşındaki Türk yeteneğin peşine düştü.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Gözüne kestirdiği ismi bitirmek için hiç beklemeyen ve resmi temaslar kurarak olumlu geri dönüş alan Monchi işi bitiriyor...

Her iki ayağını kullanabildiği gibi teknik kapasitesi hayli yüksek olan Emre için Monchi'nin Süper Lig ekibinin başkanı ile bir araya geldi.

O ekip Kayserispor!.. Sevilla ile sarı kırmızılılar arasında kısa bir süre içerisinde anlaşma yapılacağı belirtildi.

Kayserispor alt yapısından yetişen ve '10' numara oynama yeteneği olan 15 yaşındaki Emre Demir Sevilla'nın takibine takıldı.

'Onda Redondo'yu görüyorum' diyerek 2004 doğumlu oyuncuya kancayı takan İspanyolların önümüzdeki günlerde Türkiye'ye geleceği ifade edildi.

Emre Demir'in Türkiye U14-15 ve 16 takımlarında oynadığı futbolla bir hayli dikkat çektiği bildirildi.

Genç Emre, geçtiğimiz yıl Paris Saint Fermain kampına davet edilmişti.

EMRE DEMİR KİMDİR?

Kayserispor formasını giyen Emre Demir, 15 Ocak 2004 tarihinde Mersin'de doğdu. Mersin 1. Amatör Küme takımlarından Kuvai Milliye'den Kayserispor'a transfer edilen genç futbolcunun filiz lisansı 21 Nisan 2014'te Kayserispor tarafından çıkartıldı.

Kayserispor'da henüz 12 yaşında olmasına rağmen zaman zaman tecrübe kazanması için profesyonel takımla idmanlara çıktı.

Kayserispor U14 takımında 10 numara pozisyonunda görev yapan Emre Demir, bu forma altında çıktığı 42 maçta 46 gol atarak dikkatleri üzerine çekti.

DİĞER
SON DAKİKA