Rıza Çalımbay 11 futbolcunun gönderilmesini istedi

Trabzonspor şampiyonluk parolasıyla çıktığı sezonda yine umduğunu bulamadı. Liderin 14 puan gerisinde olan bordo-mavililerde taraftar Rıza Çalımbay'ın istifasını isterken, tecrübeli hoca gelecek sezonun planlarını yapıyor.

Her fırsatta ''takviye yapmalıyız'' ve ''bu takımı ben kurmadım'' diyen Çalımbay'ın gelecek sezon için hazırladığı transfer listesi Başkan Muharrem Usta'nın eline gitti.

Çalımbay, Onur'a iyi bir yedek, Pereira ile sözleşme yenilenmesine rağmen sağ bek, Novak alınmasına rağmen sol bek, biri sol biri sağ olmak üzere iki stoper, bir 8 numara, Abdülkadir'e rağmen bir sağ ve bir sol açık ile Burak Yılmaz'a alternatif olabilecek bir forvet oyuncusu istedi. Çalımbay'ın 9 oyuncu birden istediği transfer listesi ise Başkan Muharrem Usta'yı şaşırttı.

11 OYUNCU GÖNDERİLSİN DEDİ
Rıza Çalımbay'ın gönderilmesini istediği oyuncuların listesi ise alınmasını istediği isimlerden çok daha zorlu.

Çalımbay'ın gönderilmesini istediği oyuncuların hemen hemen hepsi yeni alınan ve gönderilmesi durumunda Trabzonspor'a ciddi maliyetler getirecek isimler. Teknik adamların uzun soluklu çalışamadığı Karadeniz ekibinde, yönetimin Rıza Çalımbay'ın bu istekleri karşısında nasıl bir tavır alacağı ise merak konusu.

İşte o isimler...

Hugo Rodallega

Fabian Castillo

Matus Bero

Jose Sosa

Juraj Kucka

Ogenyi Onazi

Kamil Ahmet Çörekçi

Joao Pedro da Silva Pereira

Jan Durica

BİZE ULAŞIN