Web Sürümüne Geç

Hikmet Karaman: "Farklı bir Gaziantepspor izlettireceğiz"

Hikmet Karaman: "Farklı bir Gaziantepspor izlettireceğiz"
Cuma 04.01.2013

Gaziantepspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, bütün amaçlarının Gaziantep ve sporseverlere ikinci yarıda problemlerinden arınmış daha iyi bir takım izletmek olduğunu söyledi.

Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısını 20 puanla 14. Sırada tamamlayan Gaziantepspor, ligin ikinci yarısını Antalya'da yaptığı kampla sürdürüyor. Teknik direktör Hikmet Karaman, akşam saatlerinde yaptıkları antrenmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Hazırlık kamplarının sıkı ve tempolu geçtiğini dile getiren Hikmet Karaman, "Oyuncular istekli olur. Önemli olan lige hazır hale gelebilmektir. Sadece fiziksel taktiksel anlamda değil; transfer anlamında da lige hazır başlayabilmek için bu çalışmaların aşamasındayız. İnşallah ikinci yarı daha farklı, kadro derinliği olan, transferlerini doğru yapan, problemlerinden arınmış bir takım olarak hem Gaziantep şehrine hem de sporseverlere iyi bir takım izletmiş oluruz. Bütün amacımız bu." diye konuştu.

"YÖNETİME BAZI OYUNCULARIN İSMİNİ VERDİM"
Hikmet Karaman, takıma takviye yapıldığını; ancak bu transferlerin istediği oyuncular olmadığını dile getirdi. Yönetime 4 futbolcunun ismini bildirdiğini kaydeden Karaman, "Ppozisyonlara göre şu futbolcuları istiyorum diye bazı oyuncuların da ismini verdim. Gelişmelere bakacağız o gelişmeleri ben de bekliyorum. " şeklinde konuştu.

SERDAR KURTULUŞ: LİGİ HEDEFLEDİĞİMİZ YERDE BİTİRMEK İSTİYORUZ
Takım kaptanı Serdar Kurtuluş da ikinci yarı hazırlıklarına çok iyi bir tempoda başladıklarını belirterek, ligi hedefledikleri yerde bitirmek istediklerini söyledi. Kamp dönemlerinin her zaman yoğun geçtiğini kaydeden Kurtuluş, "Çok çalışmak gerekir; çünkü ilk yarı bizim açımızdan çok da iyi gitmedi. Baktığınız zaman yukarıdaki takımlarla çok puan farkı yok. Bizim için ilk yarının kötü geçtiğine inanıyoruz. Hedeflediğimiz yerlerde bitiremedik. 20 puana kötünün iyisi diye bakıyoruz her zaman." diye konuştu.

Serdar Kurtuluş, ikinci yarıda daha farklı bir Gaziantepspor izletmek istediklerini dile getirerek, sözlerini şöyle tamamladı: "Takıma gelecek olan takviyeler vardır, inşallah takıma katkı sağlayacaklardır. Zaten genç ve kaliteli bir ekibimiz var. Bir türlü istikrarı yakalayamadık ve lige iyi başlayamadık. İnşallah ikinci yarı bizim açımızdan iyi geçer. Ligi hedeflediğimiz yerde bitirmek istiyoruz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN