Web Sürümüne Geç

'Bursaspor'dan biriyle görüşmedim'

'Bursaspor'dan biriyle görüşmedim'
Cuma 01.02.2013 17:49

Gaziantepspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Bursaspor'dan hiç bir idareci ve yöneticiyle en ufak bir konuşmasının olmadığını belirtti.

Gaziantepspor, Trabzonspor maçı hazırlıklarını Celal Doğan Tesisleri'nde teknik direktör Hikmet Karaman nezaretinde sürdürdü. Kırmızı-siyahlılar, 15 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenmanda 5'e 2 oyun çalışması yaptı.
Karaman, gazetecilere yaptığı açıklamada, Trabzon'a puan mücadelesine gideceklerini ifade ederek, ''Trabzonspor maçında eldeki imkanlarla en iyisini yapmaya çalışacağız'' dedi.
''Bugüne kadar saha içi ve saha dışında tüm zorluklara'' rağmen mücadele verdiklerini belirten Karaman, ikinci yarı kampından bu yana da ''bir türlü iç huzuru ve istikrarı sağlayamadıklarını'' kaydetti.

Gaziantepspor-Bursaspor polemiği

Gaziantepspor-Bursaspor arasında yaşanan polemiğe değinen Karaman, ''Bursaspor'dan hiçbir idareci ve yöneticiyle en ufak bir konuşmam olmadı. Yakın arkadaşlarımızla zaman zaman bu konuyla ilgili konuşmalar oluyor. Ben şu anda görevimin başındayım. Gaziantepspor'dan ayrılsam bile benim Bursaspor'dan alınan teklifle ayrılmam söz konusu olmaz'' şeklinde konuştu.
Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl'la her gün konuştuğunu ifade eden Karaman, şunları kaydetti:

''Her şey sıkıntılı ve medyayla her şeyi paylaşacak halim yok. Ben yönetim kuruluyla, şahsımla, takımla ve bulunduğumuz ortamla ilgili her şeyi paylaştım. Bunun Bursaspor'la alakası yok. Bursaspor'dan hiçbir idareci ve yöneticiyle en ufak konuşmam olmadı. Bu tamamen bir tesadüf, Ertuğrul hocanın bırakması da tesadüf.

Ben buraya küme düşmeme mücadelesi vermeye gelmedim. 11-12 oyuncuyla sahaya çıkmaya da gelmedim. Konuşma, onu sakla, bunu sakla. Bak Gaziantep'in yerel medyası hepimize düşman oldu. Bir teknik direktör kulübün yönetimini şikayet etmez. Ama konuştuklarımızın da kulakta kalması lazım.''

Karaman, Fenerbahçe maçının sıkıntısından dolayı dudaklarında yara çıktığını anlatarak, ''Ben niye maç kaybedeyim. Bile bile insan maçları kaybeder mi?'' ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN