Web Sürümüne Geç

  Benim adım Sergen

  Benim adım Sergen
  18 Kasım 2013, Pazartesi Güncelleme: 16:09

  Gaziantepspor'un 1.5 yıllık imza attırarak takımın başına getirdiği Sergen Yalçın, "Benim çalıştırdığım takım küme düşmez. Elazığspor maçıyla coşacağız" dedi

  Süper Lig'de 8 puanla 16. sırada yer alan Gaziantepspor'da Sergen Yalçın rüzgarı esiyor. Kırmızı-siyahlı yönetimin 1.5 yıllık imza attırarak takımın başına getirdiği Sergen ise mutlu ve heyecanlı. İmza attığı günden itibaren telefonlarının susmadığını ve sevenlerinden büyük destek gördüğünü açıklayan Sergen, "Gaziantepspor bu sezon küme düşer" iddialarına da şu yanıtı verdi: Benim adım Sergen. Benim çalıştırdığım takım küme düşmez. Herkes bunu görecek. Hafta sonu Elazığspor maçıyla çıkışa geçeceğiz.

  ONA FAZLASIYLA GÜVENİYORUZ
  Kırmızı-siyahlı kulübün başkanı İbrahim Kızıl ise Gaziantepspor'un bundan böyle Sergen Yalçın'a emanet olduğunu ifade ederek, "Taraftarımızdan tebrik mesajları alıyoruz. Tüm camia gibi ben de hem heyecanlıyım hem de ona güveniyorum. Sergen ve ekibine başarılar diliyorum. İnanıyorum ki onun liderliğinde bu takım çok iyi yerlere gelecek. Sergen futbolu bilen, çok akıllı ve başarıyı isteyen bir hoca" dedi. Başkan İbrahim Kızıl, devre arasında transfer yapabileceklerini de vurguladı.
  Yükleniyor