Web Sürümüne Geç

  Avrupalı Antalya

  Avrupalı Antalya
  13 Ocak 2017, Cuma Güncelleme: 01:14

  Teknik direktör Rıza Çalımbay en büyük hedefinin Antalyaspor’u Avrupa’ya taşımak olduğunu ve 2. yarının zor geçeceğini söyledi

  Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, en büyük hedefinin Antalyaspor'u Avrupa'ya taşımak olduğunu ve bu mükemmel şehrin tüm dünyada tanınması gerektiğini söyledi. "Bu sezon ilk on içinde olmak istiyoruz" diyen deneyimli hoca, "Ancak daha iyisini de yapabiliriz. Kadromuz güçlü ve kaliteli. Gaziantep maçıyla üç puan serisi başlayacak" dedi.

  SANDRO TAM İSABET
  YENİ transferleri Sandro'nun iyi bir futbolcu olduğunu söyleyen Rıza Çalımbay, geçmişi çok iyi olan kariyerli bir futbolcu aldıklarını belirtti. Çalımbay konuşmasını şöyle sürdürdü: "Samuel Eto'o ile de konuştum. Burada çok mutlu. İkinci yarıda çok gol atacağının sözünü de bana verdi."

  ETO'O'YU SATMIYORUZ!
  Antalyaspor'un Başkanı Ali Şafak Öztürk, Döşemealtı'ndaki yeni tesisleri incelerken gazetecilerin Eto'o'ya, Fransa'nın Lille takımından transfer teklifi olduğuna dair sorusuna balkondan cevaplayarak, "Eto'o'yu satmıyoruz. O da burada mutlu" diye konuştu.
  Etiketler Rıza Çalımbay
  Yükleniyor