Web Sürümüne Geç

  Bir tokat da Kızıl’dan

  Bir tokat da Kızıl’dan
  11 Mayıs 2017, Perşembe Güncelleme: 00:40

  F.Bahçe başkanı Yıldırım’ın vakasından sonra Kızıl’ın da Akhisar maçı sonrası Cengiz İbret’i, “Hocamızı Bursaspor’a mı ayartıyorsun lan” diye tokatladığı öne sürüldü.

  Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl'ın, bozguna uğradıkları Akhisar maçının ardından menajerlik şirketi sahibi olan Cengiz İbret'i darp ettiği iddia edildi. Karşılaşmanın 75. dakikasında stadı terk eden Kızıl'ın, arabasına bindikten sonra yanına çağırdığı İbret'e tokat attığı ve şiddete maruz kalan İbret'in Manisa'da karakola giderek suç duyurusunda bulunduğu bildirildi. G.Antep başkanının İbret'e ilk önce, "Sen bizim hocamızı mı Bursa'ya mı ayartıyorsun lan" dediği yine emniyet tutanaklarında yer aldı.

  SİNKAFLI KÜFÜRLER VE TEKME
  İbret, karakolda verdiği ifadesinde, kendisini aracının yanına çağıran Kızıl'ın "O... çocuğu seni yaşatmayacağım" dediğini ve sonrasında tokat attığını iddia etti. Bununla yetinmeyen İbrahim Kızıl'ın İbret'e tekme attığı da tutanakta öne sürüldü. İbret, ifadesini, "Beni darp eden, hakaret eden ve gözlüğüm ile cep telefonuma zarar veren İbrahim Kızıl'dan şikayetçiyim, uzlaşmak isterim" şeklinde verdi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN