Web Sürümüne Geç

Cavcav: "Gençlerbirliği hep yaşasın"

Çarşamba 14.03.2012 13:43

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, kulübün kuruluşunun 89. yılı nedeniyle yaptığı açıklamada "Gençlerbirliği hep yaşasın!" dedi.

İlhan Cavcav, AA muhabirine Türkiye Cumhuriyeti ile aynı yılda kurulduklarını hatırlatarak, ''Bu bana gurur veriyor. Gençlerbirliklerin yeni yaşı kutlu olsun'' ifadelerini kullandı.

Kulübün 89 yıllık tarihinde kırmızı-siyahlı takıma hizmet eden bir çok önemli isim olduğunu, Gençlerbirliği'nin kuruluşunda emeği geçen ''Ankara Sultani''li 7 genç başta olmak üzere Münif Kemal Ak, Orhan Şeref Apak, Halim Çorbalı, Kemal Kaya'yı rahmetle andığını söyledi.

Uzun yıllardır kırmızı-siyahlı kulübe başkanlık yaptığını hatırlatan ilhan Cavcav, şöyle devam etti:
''Gençlerbirliği denilince İlhan Cavcav, İlhan Cavcav denilince Gençlerbirliği akla geliyor. Ancak bir kulübü yaşatmak, sadece bir insanın başarabileceği bir şey değil. Gençlerbirliği'nin bugünlere gelmesinde bir çok insanın emeği var. Beraber çalıştığım bütün yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Gençlerbirliği'nin 89 yaşına basmasında emeği olan herkesi saygıyla selamlıyorum.''

Kulübün zor zamanlarında başkanlığa seçildiğini ifade eden İlhan Cavcav, bugünlere gelmek için çok çalıştıklarını, Gençlerbirliği'nin nice yıllar daha var olması için de yeni projeler oluşturduklarını kaydetti. Bu projeleri hayata geçirmek için çabaladıklarını dile getiren Cavcav, ''İnsanlar gider kurumlar kalır. Benim tek bir isteğim var, Gençlerbirliği hep yaşasın!'' diyerek sözlerini tamamladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN