"Play off'ta mücadele etmek istiyoruz"

Çarşamba 14.03.2012 11:11

Gençlerbirliği'nin büyük umutlarla ve rekor ücretle transfer ettiği Boşnak golcü Ermin Zec, takımının son dönemde kötü sonuçlar aldığını, ancak play off'ta mücadele etmek istediklerini söyledi.

Ligin başında küme düşecek takımlar arasında gösterildiklerini hatırlatan golcü oyuncu Zec, ''Gençlerbirliği küme düşecekti ama şimdi play off'u zorluyor. Bence bu sürpriz olmadı. Güçlü bir takımız ve takımıma inanıyorum'' dedi.

Takım olarak dileklerinin şampiyonluk grubu play off'unda yer almak olduğuna dikkati çeken Boşnak oyuncu, ''Tabi ki herkes ilk 4 takımın katılacağı play off grubunda oynamak ister. Fakat son maçlarda iyi sonuçlar alamadık. İkinci grupta oynamaktan da mutlu oluruz'' şeklinde konuştu.

Gençlerbirliği'ne geldiğinden bu yana kadroda çok fazla yer bulamadığının hatırlatılması üzerine Zec, ''Buraya önemli bir transfer olarak geldiğimi biliyorum ama yeterince oynayamadım. Nedenini bilmiyorum ama idmanlarda iyi çalışıyorum. Bu soruya teknik direktörler cevap verebilir'' değerlendirmesini yaptı.

Türkiye ile Bosna Hersek arasında iyi ilişkiler bulunduğunu belirten Ermin Zec, ''Kulüpteki herkese teşekkür ederim. Beni çok iyi karşıladılar. Türkler ve Bosnalılar arasındaki ilişkiler çok iyi, sorun yok'' diye konuştu.

Ligde bu hafta sahalarında Trabzonspor ile karşılaşacaklarını ifade eden Zec, ''Trabzonspor çok iyi bir takım ve iyi futbol oynuyorlar ama yine de onları yeneceğimize inanıyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN