Web Sürümüne Geç

Kulusiç'in hedefleri play-off ve Avrupa

Perşembe 15.03.2012 11:20

Gençlerbirliği'nin başarılı stoperi Ante Kulusiç, son dönemdeki maçlarda takımın kötü sonuçlar aldığını, ancak play off'da yer alacaklarına inandığını söyledi.

Hırvat stoper yaptığı açıklamada, 4 yıldır Gençlerbirliği camiasında bulunduğunu hatırlatarak, ''İyi bir takım olduğumuza ve iyi yönetildiğimize inanıyorum. Bu nedenle bu hale gelmemiz sürpriz değil. Ben, hem play-off'ta hem de Avrupa kupalarında oynamayı çok isterim' dedi.

Lige çok iyi başladığını, ancak sezonun ikinci yarısında sakatlık geçirdiğini ifade eden Kulusiç, ''Sakatlıktan sonra ilk 11'de sürekli yer bulmak kolay olmadı. Son 4 maçta takım olarak daha iyi oynayacağımızı ve daha çok puan alacağımızı umuyorum'' değerlendirmesini yaptı.

Bir Hırvat olarak Türkiye'ye gelmeden önce Türkiye'deki futbolla ve futbolcularla ilgili bilgisi olmadığına dikkati çeken Kulusiç, sözlerini şöyle tamamladı:

''Buraya geldiğimde çok iyi futbolcular olduğunu, zorlu bir lig mücadelesi yaşandığını gördüm. Sezon başında play off'u düşünmüyordum ama şimdi play off oynayabileceğimizi biliyorum. Play off'un ikinci grubunda da yer alabiliriz ama iyi futbol ortaya koyacağız. İkinci grupta yer alırsak, ilk sırayı alabiliriz ve Avrupa şansını sürdürebiliriz. İyi bir takımımız var.''

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN