Web Sürümüne Geç

"Sihirli değneğin sırrı..."

"Sihirli değneğin sırrı..."
Cumartesi 13.02.2016 16:51

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Bursaspor'u 2-0 mağlup ettikleri maçla ilgili, dört maçta dört galibiyet aldıklarını belirterek, "İstekli, arzulu, mücadele eden bir Gençlerbirliği var" dedi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında kazanılan 2-0'lık Bursaspor galibiyetinin ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Üzülmez, "İyi gidiyoruz, iyi yoldayız. Emek vermeye çalışıyoruz ve bunların karşılığını da sahada alıyoruz. Önemli bir takıma karşı oynadık, kaliteli bir takım kaliteli oyunculardan kurulu bir takım. Şunu belirtmek lazım ki gerçekten istekli, arzulu, mücadele eden bir Gençlerbirliği var" şeklinde konuştu.

Hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını belirten Üzülmez, "Doğru yoldayız, inanıyoruz, çalışıyoruz. Oyuncularımı inandırmaya çalışıyorum, öz güvenlerini aşılamaya çalışıyoruz. Dört maçta dört galibiyet tabi ki bizleri çok mutlu ediyor. Daha çok yapacak işlerimiz var. Biliyoruz ki dört maçın rehavet içinde bundan sonraki maçlara çıkarsak sıkıntı yaşarız. İnanarak, çalışarak hedefimize emin adımlarla yürümek istiyoruz. Bursaspor takımına da bundan sonraki maçlarda başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Üzülmez, "Sihirli değneği şimdi söylemeyeyim birkaç maç daha alalım. Yıllarca oynadığım dönemde de şuna inandım; iyi niyet içerisinde, saf temiz duygular içerisinde de çalışırsak mücadele edersek sonuçlarını aldığımı düşünüyorum" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN