Yanal, Futbol Genel Direktörü oldu

Pazartesi 22.02.2010 14:22

Türkiye Futbol Federasyonu'nun tüm milli takımlar ve Futbol Geliştirme Merkezi'ni içeren yeniden yapılandırma çalışmaları tamamlandı.

A Milli Takım'ın dışında kalan tüm milli takımlar, Futbol Geliştirme Merkezi, bölge antrenörleri ile yurtdışı bölümü TFF Futbol Genel Direktörlüğü'ne bağlandı.

Futbol Genel Direktörü olarak Ersun Yanal'ın görev alacağı yeniden yapılanmada Yanal, 4 yıl boyunca, Ümit ve Genç Milli Takımların sorumluluğunu ve A Milli Takımla koordinasyonunu gerçekleştirecek. Ersun Yanal, bu sorumluluğunun yanı sıra, görevi süresince TFF Futbol Geliştirme Merkezi bünyesinde hizmet veren "HiF (Herkes için Futbol), Eğitim Müdürlüğü, Elit Futbol Gelişimi ile futbolun diğer alt markalarından ve bölge antrenörlerinden oluşan yapının sevk ve idaresini de üstlendi. Ersun Yanal ayrıca Türk Futbolu'nu geliştirmeye yönelik stratejileri belirlemekle görevli TFF antrenörlerinin koordinasyonundan da sorumlu olacak.

RONALDO: "FENER'E GELİRİM"

MESSİ: "HAYATIMI RİJKAARD'A BORÇLUYUM"

FENER'DE TAHT OYUNLARI

GUİZA'NIN ESKİ KARISI FUHUŞ PAZARLIĞINDA YAKALANDI

FENERBAHÇE'NİN GÜCÜNÜ GÖRECEKLER
,
FENERBAHÇE'Yİ KESİN YENECEĞİZ

1995 yılında teknik adamlığa başlayan Ersun Yanal; Denizlispor, MKE Ankaragücü, Gençlerbirliği, Manisaspor ve Trabzonspor'un yanı sıra Nisan 2004- Haziran 2005 döneminde de A Milli Takım teknik direktörlüğü görevinde bulundu.

FENERBAHÇE'YE GERVINHO MÜJDESİ

FENER'E OSMANLI DESTEĞİ

ATLETİCO, GALATASARAY'A GOL ATAMAZ

ALEX RESTİ ÇEKTİ
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN