İstanbul Ligi heyecanı başlıyor

Pazartesi 06.09.2010 12:04

Önümüzdeki Ekim ayının başında, “İstanbul' da halı saha futboluna yeni bir soluk gelecek” parolasıyla yola çıkan, İstanbul Halı Saha Ligi için geri sayım başladı.

Hem Anadolu hem de Avrupa Yakası' nda oynanacak olan bu lige son başvuru tarihi: 17 Eylül. 2 Ekim ilk santra yapılacak.

Maçları "İl Hakem Kurulu" tarafından görevlendirilen resmi hakemler yönetecek. Organizasyon boyunca sertifikalı güvenlik görevlileri, uzman sağlıkçı ve takımlarımıza her konuda destek verecek gözlemciler yer alacak

Haftalık ve sezonluk ödüller
İstanbul Ligi' nde haftalık ve sezonluk ödüller olacak. Her hafta iki yakadan birer kişi haftanın oyuncusu seçilecek ve ödülünü alacak. Buna ek olarak sezon sonunda kupa, madalya ve plaketlerin yanı sıra şampiyona 500, ikinciye 250 liralık hediye çeki verilecek. Sezonun kalecisi, defansı, o.sahası ve gol kralına verilecek bireysel ödüller de cabası. Son olarak sezonun örnek kaptanı da ödüllerden nasibini alacak.

Takımım yok diye üzülme…
Bir türlü arkadaş çevresini organize edemeyenler ya da "takım kurmaya vaktim yok, ben sadece oynarım" diyen futbol sevdalılarını unutmayan İstanbul Ligi, onlara da bireysel başvuru imkanı tanıyor. Bireysel başvurular değerlendirilecek ve ihtiyacı olan takımlara bu oyuncular önerilecek.

Ayrıntılı bilgi için ve başvuru için: www.istanbulligi.com
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN