Web Sürümüne Geç

Bruce Lee'nin savaş sanatı

Salı 02.11.2010 13:13

Odak, güç, denge... Bruce Lee'nin ilk öğrendiği savaş sanatı stili Wing Tzun son günlerde Türkiye’de de büyük ilgi topluyor.

Emin Boztepe'nin 30 yıllık tecrübesiyle yetiştirdiği çeşitli derecelerdeki uzman eğitmenler, Bruce Lee'nin ilk öğrendiği savaş sanatı stili Wing Tzun'u Türkiye ve dünyada yaymaya devam ediyor. Dünya'da 48 ülkede 600 okulla faaliyet gösteren EBMAS Türkiye'deki okullarına iki yeni halka ekledi.

Bahçelievler'de açılan EBMAS Wing Tzun Kung Fu okullu 300 yıllık savaş sanatını yeni nesillere öğretmek ve yeni eğitmenler yetiştirmeyi amaçlıyor

Bahçelievler'de EBMAS Wing Tzun Kung Fu dersleri Techno Sports Club'da cumartesi ve Pazar günleri 10:30 12:00 saatleri arasında Sihing Abdullah Demir tarafından verilecek.

Kondisyon, kardio ve street defens tekniklerinin öğretileceği dersler her yaştan insana cinsiyet ayrımı yapmadan açık. Kadınlar tarafından bulunan tek savaş sanatı stili Wing Tzun (Güzel İlkbahar) müsabakası bulunmadığı için savaş sanatı kategorisinde nitelendirilmekte. Aynı kilo ve aynı cinsiyetteki insanların karşı karşıya gelmesinden çok; farklı kilo boy ve cinsiyetten insanların mücadele edebilmesini düşünerek geliştirilmiş bir stil. Bu nedenle kadınların sokakta korunması için en uygun teknikleri içeriyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN