Yine Fotomaç

Çarşamba 13.04.2011

Arel Üniversitesi tarafından düzenlenen geleneksel "Spor ve Medyanın Altın 11'i" ödül töreninde Fotomaç, 2 dalda kürsüye çıktı. Binlerce öğrencinin oyu ile Fotomaç yine 'Yılın Spor Gazetesi' ödülüne layık görüldü

Futbol konuşuldu
AREL Üniversitesi tarafından her yıl düzenlenen "Spor ve Medyanın Altın 11"i ödül töreni 11 Nisan Pazartesi günü gerçekleşti. Spor ve futbol camiasından birçok ünlü ismin katıldığı ödül töreninde gazeteniz Fotomaç, yine 'Yılın Spor Gazetesi' ödülüne layık görüldü. Yazarımız Cevdet Ünüvar da 'Bank Asya Yılın Spor Yazarı' ödülünü aldı. Ödül töreninden önce "Türk Futbolu Nereye Koşuyor?" adlı bir panel düzenlendi. Spor spikeri Emre Tilev'in moderatörlüğündeki panelde Trabzonspor'un yardımcı antrenörü Ünal Karaman, Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Uzundurukan ve Cumhuriyet Gazetesi Spor Müdürü Arif Kızılyalın birer konuşma yaptı. Özellikle Ünal Karaman'ın Türk futbolu ile ilgili müthiş tespitleri, öğrenciler tarafından hayranlıkla takip edildi.

İkisi de 3 puan istiyor
TÖREN sonrasında tüm gözler 'Yılın Teknik Direktörü' ödülünü alan Ertuğrul Sağlam ile Şenol Güneş'in yardımcısı Ünal Karaman'a çevrildi. İki hoca da pazar günü oynanacak olan Trabzonspor-Bursaspor maçıyla ilgili olarak şunları söylediler: Ünal Karaman: "Galip gelip ligin son haftalarına şampiyonluk iddiamızı sürdürerek girmek istiyoruz.
Biz geçen sezon Fenerbahçe derbisinde Bursaspor için berabere kalmadık. Takımımızın gücünü sahaya yansıttığımız için berabere kalmıştık. Bursaspor bu maçta bizim için sahaya çıkmayacaktır." Ertuğrul Sağlam: "Puan kayıpları sonrası lig üçüncülüğümüz de tehlikeye girdi.
Futbol ruhuna, ahlakına ve kurallarına uygun bir karşılaşma olacaktır. Amacımız tabii ki kazanmak olacaktır. Umarım 3 puanı alan taraf biz oluruz."

İŞTE SPOR VE MEDYANIN ALTIN 11
ONUR ÖDÜLLERİ
Lefter KÜÇÜKANDONYANİS
(Türk Futboluna Hizmet Onur Ödülü)
Halit DERİNGÖR (Türk Futboluna Hizmet Onur Ödülü)
Mustafa DENİZLİ (Türk Futboluna Hizmet Onur Ödülü)
Şenol GÜNEŞ (Yaşam Boyu Onur Ödülü)

BAŞARI ÖDÜLLERİ
Aziz YILDIRIM
(Yılın Kulüp Başkanı)
Ertuğrul SAĞLAM (Yılın Teknik Direktörü)
Yılın Takımı (Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Bayan Takımı)
Beytullah EROĞLU (Yılın Sporcusu (Türkiye Şampiyonu, Dünya 6.'sı)
Onur Kıvrak (Yılın Futbolcusu)
Zeki UZUNDURUKAN (Fotomaç Yılın Spor Gazetesi)
Cevdet ÜNÜVAR (Fotomaç Bank Asya Yılın Spor Yazarı)
Yılın Spor Sayfası (Cumhuriyet Gazetesi)
Yılın Spor Spikeri (Emre TİLEV)
Yılın Spor Programı (Bizim Stadyum)
Uğur MELEKE (Süper Lig Yılın Spor Yazarı)
Yılın İnternet Spor Sitesi (internethaber.com)

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN