Web Sürümüne Geç

    Hangi maç hangi kanalda?

    29 Nisan 2011, Cuma

    Futbolseverleri bu hafta sonu da müthiş bir maç programı bekliyor. 30 Nisan Cumartesi günü Beşiktaş, ezeli rakibi Galatasaray'ı ağırlayacak. Ertesi gün şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe ile Trabzonspor iddiasını sürdürmek için sahaya çıkacak.

    Spor Toto Süper Lig'deki heyecan fırtınasının yanı sıra, diğer liglerde de aynı heyecana şahit olacağız. İşte hafta sonunda oynanacak maçların programı...

    29 Nisan Cuma
    19:00 Eczacıbaşı Vitra - Vakıfbank GSTT (VOLEYBOL KADINLAR) / Sports TV
    20:00 Sivasspor - Gençlerbirliği / Lig TV
    20:00 Fenerbahçe Ülker – Mersin Büyükşehir Belediye (BASKETBOL ERKEKLER) / Spormax
    21:30 Werder Bremen - Wolfsburg / TRT 3

    30 Nisan Cumartesi:
    13:00 Olin Edirne - Galatasaray Cafe Crown (BASKETBOL ERKEKLER) / Spormax
    14:00 Samsunspor - Güngören Belediye / TRT 1 (Dönüşümlü)
    14:00 Mersin İdmanyurdu - Kartalspor / TRT 1 (Dönüşümlü)
    14:00 Adanaspor-Çaykur Rizespor / TRT 6
    14:00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Gaziantep BB / TRT Anadolu
    15:00 Kasımpaşa-Konyaspor / Lig TV
    15:00 Antalyaspor-Bucaspor / Digi
    15:00 Beşiktaş Cola Turka - Efes Pilsen (BASKETBOL ERKEKLER) / Spormax
    16:30 B. Dortmund-Nurnberg / TRT HD
    17:00 Blackburn R.-Bolton / PL TV
    17:00 Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe Acıbadem (VOLEYBOL KADINLAR) / Sports TV - FB TV
    19:00 Real Madrid-Zaragoza / NTV Spor
    19:00 Beşiktaş-Galatasaray / Lig TV
    19:00 Cesena-Inter / TV8
    19:30 Chelsea-Tottenham / Spormax & PL TV
    19:30 B.Münih-Schalke 04 / TRT HD
    20:00 Lille-Arles / Kanal A
    21:00 R.Sociedad-Barcelona / NTV Spor
    21:45 Napoli-Genoa / TV8
    22:00 PSG-Valenciennes / Kanal A
    23:00 Deportivo La Coruna-A. Madrid / NTV Spor

    1 Mayıs Pazar:
    14:00 Liverpool-Newcastle United / PL TV
    15:00 Manisaspor-Eskişehirspor / Lig TV
    16:00 Milan-Bologna / TV8
    16.05 Arsenal – Man. United / Spormax
    18:10 Man. City-West Ham / PL TV
    19:00 Fenerbahçe-İstanbul BŞB. / Lig TV
    19:00 Trabzonspor-Gaziantepspor / Digi
    19:00 Kayserispor-Bursaspor / LOCA
    22:00 St. Etienne-Monaco / Kanal A
    22:00 Osasuna-Valencia / NTV Spor

    2 Mayıs Pazartesi:
    20:00 Ankaragücü-K. Karabükspor / Lig TV
    21:45 Lazio-Juventus / Spormax & TV8
    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN