Irak Milli Takımı Adana'da

Pazartesi 27.06.2011 13:53

Adana'da kamp yapan Irak Atletizm Milli Takımı yöneticileri ve sporcuları Acıbadem Adana Hastanesini ziyaret etti.

İklim koşulları ve tesis imkanları nedeniyle bir süre önce Adana'da kampa giren Irak Milli Takımı sporcuları, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Eğitim Merkezi'nde çalışmalarını sürdürüyor.

Gelecek aylarda düzenlenecek uluslararası müsabakalara hazırlanan Irak Atletizm Milli Takımı'nın teknik kadrosu ve Milli Atlet Zeynel Salah Mahmut, Acıbadem Adana Hastanesini ziyaret etti.

Hastane direktörü Hüseyin Çelik'le görüşen başantrenör Nouraldeen Tadjine ve berberindekiler daha sonra Acıbadem Sporcu Sağlığı Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

Sporculardan Zeynel Salah Mahmut da Adana'nın hem iklim koşulları hem de tesisleri açısından mükemmel olduğunu söyledi. Mahmut, ''Burada antrenmanım için gerekli tüm malzemeleri rahatlıkla bulabiliyorum. Kampımız çok iyi geçiyor. Hedefime önümüzdeki şampiyonada ulaşacağıma inanıyorum'' dedi.

Hastane direktörü Çelik de Irak Atletizm Milli Takımı'nı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, ''Hastanecilik hizmetlerinin yanı sıra birçok etkinlikte yer alıp kentin sosyal hayatının renklenmesinde de rol model olmaya çalışıyoruz'' diye konuştu.

Irak Milli Takımı'nın temmuz ayında Japonya'da gerçekleştirilecek Atletizm Asya Şampiyonası ile Fransa'nın Lille kentinde yapılacak Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası'na katılacağı belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN