Vatan haini

Vatan haini
Çarşamba 27.07.2016

Daha şehitlerimizin kanı kurumadan alçakça ifadeler kullanan Fetö’cü hain sporcu müsveddesine de vatandaşlarımız tepkisini gösterdi. Kahraman halkımız sosyal medyada birlikte hareket ederek, “Vatan haini” diye ateş püskürüp lanet yağdırdı

NBA'de Oklahoma forması giyen Enes Kanter, sporcu kimliğinin altındaki terörist katil yüzünü ortaya koydu. 15 Temmuz'da alçak katillerin kahpe kalkışmasının ardından zaten Fetö'cü olduğu bilinen bu sporcu müsveddesi sosyal medya hesabından Fethullah Gülen'in yazılarını paylaşıp yanına gittiğini yazıyordu. FETÖ'CÜ Enes'in son olarak, "Tüm kainata duyurulur! Yaz Tarih: Assanız da, kesseniz de, öldürseniz de, vallahi, billahi, tallahi, ne Hocaefendi'yi ne de bu Hizmet'i bırakıyorum" diye soysuz teröristlere bağlılık yemini etmesi demokrasi nöbetindeki Türk milletinin adeta bam teline bastı.

KORKAK! ABD'DE ESPN'E SIĞINDI
Vatanı için kahpelerin kurşunlarına göğsünü siper eden kahraman Türk milleti, ABD'den klavye silahşorluğu yapan kahpe Enes'e ateş püskürüp, lanet yağdırdı. Vatandaşlarımız, "Vatan haini", "Sen de, Hakan abin de, hocanız olacak o hain kahpe de... Hepiniz bu millete ihanetin bedelini ödeyeceksiniz!", "Bekle bakalım, sıra sana da gelecek!" diye Fetö'cü haini yerden yere vurup suç duyurusunda bulundular. Klavye silahşorluğuyla kalan korkak Fetö'cü ise elebaşısı kahpe terörist gibi ABD'de yayın yapan haber kanalı ESPN'e sığındı. Ülkesini savunan kahraman Türk milletini tehditler aldığı gerekçesiyle şikayet etti. ESPN'in Fetö'cü Enes hakkındaki haberine de sosyal medyada vatandaşlarımız tarafından büyük tepki gösterildi.

ATAMAN: SPORCU VE ADAM OLAMAMIŞSIN
G.Saray Odeabank ve Türkiye A Milli Takım Baş Antrenörü Ergin Ataman, daha önce siyasi eleştirileri ve kişiliği nedeniyle Rio Olimpiyat elemeleri kadrosuna almadığı Fetö'cü Enes'in sosyal medyada hakaretlerine maruz kalmıştı. Ataman, "İyi basketbolcu olmuşsun, ancak sporcu ve adam olamamışsın. Terbiyesizler asla 'Milli Forma'yı giyemeyecek" diye hak ettiği cevabı vermişti.

TARİH SENİN HAİNLİĞİNİ YAZACAK
FETÖ'cü Enes'le Beyaz TV spor müdürü Ertem Şener twitter'da kapıştı. Şener, "FETÖ'cü Enes Kanter boş konuşmaktan dil kanseri olmuş sanki! Yeni adı Enes Kanser olsun!!!" yazısını paylaşırken hain sporcu müsveddesi cevap verdi. Beyaz TV spor müdürü de, "Uzaktan salla tabii salla da şunu bir kere de gel TÜRKİYE'de yapsana! Unutma tarih yalamayı değil senin HAİNLİĞİNİ yazacak."

VATANSIZLAR SERİSİ-2 ENES KANTER
"Enes Kanter hakkında konuşmayacak mısın?" diye soranlara şunu söylemek isterim; "Bizde ölünün arkasından konuşulmaz" der ve susarım.

Kaybol lan aşağılık mahlukat Türkiye diye bir vatanın yok senin, Türkçemizi de kullanma. Kimin köpeğiysen orda kal.

VATANSIZLAR SERİSİ - 2 ENES KANTER yabancıların kucaklarında bir zavallı gibi ölecekler.

FETÖ üyesi Enes Kanter ve Hakan Şükür darbe zihniyetine hizmet etmeye devam ediyor.

Şu an terörist başı hocasıyla playboy kızlarına sarılıyor. İşleri bu vatan satmak, ihanet, alçaklık.

Seni doğurana da yazıklar olsun, basketbol topu kadar bile şerefin yok senin.

Oradan atıp tutmak kolay siz bir gelsenize TÜRKİYE'ye.

Senin Allah belanı versin... Köpek gibi ölürsünüz inşallah.

Evlerine ateşler salınsın mı, ocakları da sönsün mü Pensilvanya'daki p... bir sor.

Sen ve o geri zekalı sapık hocan hesap vereceksiniz.

Sen de, Hakan abin de, hocanız olacak o hain kahpe de... Hepiniz bu millete ihanetin bedelini ödeyeceksiniz! Korkma Titre P...!

Terbiyesiz senin gibi vatansızlar.

Sen 'bu ülkede darbe olur ülkem geri gider' diye düşünemeyecek kadar salak ve nankör bir insansın Türk olamazsın.

Ulan it soyu sen hala konuşabiliyor musun! Sıkıyorsa gel de memleketinde konuş! Klavye başı erkeklik kolay tabii!
Etiketler NBA, Türkiye, Spor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN