Web Sürümüne Geç

  Cumhurbaşkanımızın selamı var

  Cumhurbaşkanımızın selamı var
  29 Temmuz 2017, Cumartesi Güncelleme: 01:47

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Rizeli hemşehrilerine selamları var. Onunla gurur duyuyoruz” dedi.

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, bir dizi ziyaret için memleketi Rize'ye gitti. İlk olarak Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap'ı makamında ziyaret eden Bak'a üzerinde isminin yazılı olduğu Çaykur Rizespor forması hediye edildi. Derepazarı'nda basın toplantısında Bak, "Bu toprakların çocuğu Sayın Cumhurbaşkanımız, her zaman yaptığı projelerle buraları destekliyor. Onunla gurur duyuyoruz. Onun açtığı yolda yürümeye çalışıyoruz" ifadesini kullandı.

  ERDOĞAN TELEFONLA ARADI
  Bakan Bak bu arada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telefonla araması nedeniyle toplantıya bir süre ara verdi. Aranın ardından açıklamalarına devam eden Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Rizeli hemşehrilerine selamlarını iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gençlere büyük önem verdiğini belirten Bak, "Onların bu ülkeyi seven, milli iradeye sahip, vatanını seven gençler olarak yetişmesi için birlikte çalışacağız" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN