Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanı: Ertuğrul Bey kurtulacak mı?

Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanı: Ertuğrul Bey kurtulacak mı?
Perşembe 02.05.2019 09:31

Dün akşam ekrana gelen Diriliş Ertuğrul son bölümde heyecan dolu sahneler yaşandı. Gündoğdu’nun geri dönüşüyle her şeyin daha iyiye gideceğini bekleyen izleyiciler Ertuğrul Bey’in tuzağa düşürülmesiyle hayal kırıklığı yaşadı. Diriliş Ertuğrul 146. bölümde ölümle burun buruna gelen Ertuğrul Bey ne yapacak?

Son bölümün hemen ardından merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 147. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları TRT 1'de izlenen Diriliş Ertuğrul yeni fragmanında İlbilge başta olmak üzere tüm obanın Ertuğrul Bey'i kurtarmak için seferber olduğu dikkat çekti. Peki başarılı olabilecek mi? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümde yaşanacaklar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 147. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey, tuzağa düşürdüğü Alıncak ve Dragos'u yakalamış, Alıncak'ı öldürüp Dragos'u ise idam etmek için Macellum'a çıkartmıştı. Dragos'un adamı komutan Branas'la Dragos'u idamdan kurtarmak için plan yapan Beybolat, son anda kimliğinin açığa çıkmaması için plana uymamış ve Ertuğrul'un Alpleriyle birlikte Dragos'un askerlerine saldırmıştı. Böylece onun Albastı olduğunu bilen herkes ölmüş olacak ve Ertuğrul Bey'in kuşkularını ortadan kaldıracaktı.

Branas saldırdığında Ertuğrul Bey'in elinden kurtularak Ertuğrul beye saldıran Dragos, bu duruma önceden hazırlı olan Ertuğrul Bey tarafından Söğüt meydanında öldürülmüştü.

Pişmanlık ateşiyle yanan ve Ertuğrul Bey'den af dilemek için Söğüt'e gelen Bamsı, Gündüz'ü sıkıştıran Dragos'un adamlarına Pusatsız karşı koyarak Gündüz'ü kurtarmış ve ağır yaralanmıştı. Obada tedavisi yapılan Bamsı nedamet getirip Ertuğrul Bey'den özür dilemişti.Ağabeyi Beybolat hakkında kuşkuları artan İlbilge, Ertuğrul Bey'in kurduğu oyuna destek vererek ağabeyini tuzağa düşürür. Bu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat'ı nasıl bir son bekliyor? Ağabeyinin Albastı kimliğini öğrenen İlbilge'nin tavrı ne olacak?

Halep'te yurt tutarak kardeşi Ertuğrul ile birlikte Bizans sınırına gelmeyen Gündoğdu yıllar sonra Söğüt'e geliyor. Gündoğdu'nun Kayı obasına gelişi neleri değiştirecek? İki kardeşi Moğollara karşı girişilecek cenk yolunda ne gibi tehlikeler bekliyor?

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN