Çukur 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur dizisine yeni oyuncu!

Çukur 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur dizisine yeni oyuncu!
Cuma 03.05.2019 17:42

Sezon finaline çok az bir zaman kalan Çukur dizisinde heyecan dolu olaylar yaşanıyor. Show TV’de Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur’un 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fragman merakla beklenirken sürpriz bir oyuncunun Çukur dizisine katıldığı haberi de paylaşıldı.

Konusu ve oyuncularıyla sevilen dizi Çukur'da nasıl bir sezon finali yapılacağı merak ediliyor. Sena'dan sonra Çukur son bölümde Akşın'ın ölmesi olayları iyice karıştırdı. Yamaç, Yüzüklü Yücel'den intikamını alabildi mi?

ÇUKUR 64. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Akşın'ın kaçırıldığı haberi, Çukur'a kor gibi düşecek. Bir kayıpla daha baş edecek gücü olmayan Koçovalılar, dört bir koldan Akşın'ı bulmak için seferber olacak. Aliço, Yüzüklü'nün bıraktığı ipucu sayesinde Akşın'a adım adım yaklaşacak. Bu sırada Vartolu Salih de, Çukur'da kendi kurallarına göre iş yapmaya çalışan Savaş ile mücadele içine girecek. İki tarafın yüzleşmesi, Koçovalıların karşısına yeni bir düşmanın çıkmasına neden olacak. Yüzüklü'nün Yücel olduğunu öğrenen Yamaç, bu gerçekle sarsılırken; Yamaç'la birlikte beklenmedik sürpriz bir isim Yücel'le karşı karşıya gelecek.CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

Çukur dizisinde "Azer Kurtuluş" karakteri ile Cihangir Ceyhan dahil olacak. Bu gelişme üzerine ünlü oyuncunun hayatına dair bilgiler de merak konusu oldu.

Cihangir Ceyhan, 1989 yılında Adana'da doğmuştur. Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi almış; ilk oyunculuk deneyimini Yusuf adlı sinema filmi ile yaşamıştır. İnternette yayınlanan; kadrosunda Savaş Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, Onur Akbay, Bertan Uçar gibi isimlerin yer aldığı Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmıştır.

BİZE ULAŞIN