Çukur sezon finali ne zaman? Çukur 64. yeni bölümde Aliço ölecek mi?

Çukur sezon finali ne zaman? Çukur 64. yeni bölümde Aliço ölecek mi?
Pazar 05.05.2019 13:21

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur yarın akşam ekrana gelecek. Heyecanlı sahneleriyle nefes kesecek olan Çukur dizisinde Aliço vuruluyor, peki ölecek mi? Sezon finaline son 4 bölüm kalan Çukur’un 64. bölümünde Celasun, Akşın’ın ölümünden sonra acımasız bir hale geliyor ve intikam almaya yemin ediyor.

Konusu ve oyuncularıyla ilgi gören Çukur dizisinde sezon finali yaklaştıkça heyecanın dozu da artmaya başladı. Her sahnesiyle gerilim dolu anlar yaşatan Çukur'un yeni bölümünde Uluç'un hain olduğunu öğrenen Cumali'nin neler yapacağı merak konusu oldu. İşte Çukur dizisinde yaşanacak olan gelişmeler….

ÇUKUR 64. BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Akşın'ın ölümüyle sarsılan ve intikam ateşiyle yananCelasun'un büyük bir kavgaya giriştiği ve Yamaç'a sert çıkışıyla izleyenleri şaşırttığı heyecan dolu tanıtımda Sultan, bir kez daha Meliha'nın karşısına çıkıyor. Azer Kurtuluş, Çukur'a gelirken, ortaya dökülen paralar dikkat çekiyor. Nejat'ın, Uluç'un hain olduğunu söylediği tanıtım izleyenleri şoke ederken, bunu duyan Cumali'nin neler yapacağı merakla bekleniyor.
Yücel'in ölmediğini gören ve korkuyla Yamaç'ın yanına kaçmaya çalışan Aliço'nun çatıda asılı kaldığı sırada Yücel tarafından vurulduğu nefes kesen tanıtımda Azer Kurtuluş, Koçovalıların karşısına çıkıyor. Azer'in İdris'e, "Sen kendi evladını bu işten sıyırmak istiyorsan bunun tek bir yolu var. Öğreneceksiniz!" sözleri ise merak uyandırıyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN