Çukur 64. yeni bölümde Azer Kurtuluş intikamını alabilecek mi?

Çukur 64. yeni bölümde Azer Kurtuluş intikamını alabilecek mi?
Pazartesi 06.05.2019 15:40

Pazartesi akşamları Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde neler yaşanacak? Yeni bölümü merakla beklenen Çukur 64. bölümde Azar Kurtuluş tehlike saçacak. Engellemeye çalışanlar olsa da intikamının önüne geçebilecekler mi merak ediliyor. İşte Çukur dizisinin yeni bölümünde yaşanacak olaylar…

Sezon finaline çok az bir zaman kalan Çukur dizisi gitgide heyecanlı olaylara sahne oluyor. Bu akşam Show TV'de yayınlanacak olan Çukur yeni bölümde Cumali ve Damla'yı bekleyen tehlike nedir? Diğer yandan Vartolu'nun yeniden sahalara dönmesi olayların seyrini nasıl değiştirecek?

ÇUKUR 64. BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Yamaç ve Aliço ile Yücel arasındaki yüzleşmede Yamaç, başladığı yere geri dönerek Yücel'i elinden kaçıracak. Bu esnada İdris de Vartolu Salih'in mekanında ölen Savaş'ın ağabeyi Azer Kurtuluş ile karşı karşıya gelecek. Cumali'nin öğreneceği bir bilgi, onu büyük bir şüpheye sürüklerken; Damla'nın da farklı bir şekilde aynı gerçeği öğrenmesi ikiliyi oldukça güç bir duruma sürükleyecek. Koçovalılar ile Aliço, Emmi, Medet, Metin ve Kemal, Azer tehlikesini durdurabilmek için seferber olacak. Ancak Azer, kardeşinin intikamını almadan kolay kolay Çukur'u terk etmeyeceğini gösterecek.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Akşın'ın kaçırıldığı haberi, Çukur'a kor gibi düşecek. Bir kayıpla daha baş edecek gücü olmayan Koçovalılar, dört bir koldan Akşın'ı bulmak için seferber olacak. Aliço, Yüzüklü'nün bıraktığı ipucu sayesinde Akşın'a adım adım yaklaşacak. Bu sırada Vartolu Salih de, Çukur'da kendi kurallarına göre iş yapmaya çalışan Savaş ile mücadele içine girecek. İki tarafın yüzleşmesi, Koçovalıların karşısına yeni bir düşmanın çıkmasına neden olacak. Yüzüklü'nün Yücel olduğunu öğrenen Yamaç, bu gerçekle sarsılırken; Yamaç'la birlikte beklenmedik sürpriz bir isim Yücel'le karşı karşıya gelecek.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN