Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas’ın kararı ne oldu? Yeni fragman ise…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas’ın kararı ne oldu? Yeni fragman ise…
Çarşamba 08.05.2019 09:18

Dün akşam izleyicileri ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın son bölümünde heyecan dolu olaylar yaşandı. Hızır tarafından uyarılan, Behzat tarafından tehdit alan İlyas ne yaptı? Tüm bu sıkıştırmaların sonucunda sevdiği kadından vaz mı geçti? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. bölümde Esra’dan yardım istemesi olumlu sonuçlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından 137. Yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Zeki'nin köşeye sıkıştırılması gerilimli anlar yaşattı, peki Zeki ölecek mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dikkat çeken diğer sahne ise Çakırbeylilerin adamlarının Altan beyi kurtarması oldu.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 137. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mesut'un ölümünün ardından yerine geçecek isim için hızlıca çalışmalara başlayan Ünal Kaplan, Akif'in yakın zamanda başına bela açabileceğini de bilmektedir. Akif'in gücünü kırmak için ise biran önce Zeki'nin devreden çıkarılması gerekmektedir. Ünal Kaplan, masasını korumak adına görüşmelere devam ederken Zeki meselesiyle Çakırbeyliler ilgilenecektir. Façalıların öncelikli hedefi de Ferman'ın ölümüne neden olan kişiyi bulup yok etmek olacaktır. İki ailenin bir kere daha aynı amaç etrafında toplanmasına sebep olan ortak düşmana ulaşmak için ise Esra ile işbirliği yapmak en iyi seçenektir.

Yeğeninin ölümünün ardından acısını paylaşmak için soluğu sevdiğinin yanında alan Ömür ile ilgili İlyas'ın bir an önce bir karar vermesi gerekmektedir. Hızır'ın üzerine gittiği bu konu, İlyas'ı yakın zamanda bir tercih yapmaya itecektir. Alparslan ise sevdiğiyle ilgili kararını çoktan vermiştir. Bu konularda amcalarından farklı olan Alparslan'ın, hayatıyla ilgili verdiği bu önemli kararın arkasında başka nedenler olması ihtimali ise çok yüksektir.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN