Leke 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasemin’e kurulan tuzak ne?

Leke 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasemin’e kurulan tuzak ne?
Çarşamba 08.05.2019 17:38

Kanal D’nin yeni dizisi Leke 4. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken Leke dizisinde, Mehmet’in Yasemin’e kurduğu tuzak ne oldu merak konusu… Diğer yandan Yasemin ve Cem arasında romantik anlar yaşandı? Peki Leke’de ikilinin mutluluğuna gölge mi düşecek?

Leke son bölümün ardından yeni fragman da merak edilmeye başlandı. Leke 5. bölüm fragmanında neler olacağı şimdiden merakla bekleniyor. Leke dizisinde Cem, Yasemin'i içinde bulunduğu tehlikeden kurtarabilecek mi?

LEKE 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.?LEKE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cem, Yasemin'i kulübe davet eder ona bir sürprizi vardır. Aynı kulübe gelen Arda, Yasemin'i tekne baskını gecesinden tanıdığını hatırlar.Arda, Cem'e Yasemin'i tanıdığını söyleyecek mi?
Şirin'in dayak yemiş halini gören Yasemin çok üzülür fakat ona yardım edemeden Şirin ortadan kaybolur. Yasemin her şeyden habersiz Birkan'ı, Şirin'i bulması için arar. Yasemin Şirin'e ulaşabilecek mi?
Hakan Müdür, Birkan'dan Yasemin'in ifadesini ister. Yasemin'e takıntısı gittikçe artan Birkan, Serpil'i de devreye sokarak akıl almaz bir plan yapar. Birkan'ın planı Yasemin'i kurtarabilecek mi?
Cem, Yasemin ve Murat'ı Ekber'e kahvaltıya götürür. Kahvaltı çıkışında Mehmet, Cem ve Yasemin'i bir arada gördüğüne inanamaz. Mehmet öğrendiği bu gerçekle ne yapacak?
Murat, çocuk yetiştirme yurdundan, sevgi evine nakil olur. Nevin'den ayrılan Murat, kendisini yapayalnız hisseder. Cem; Murat'a çok üzülen Yasemin' e ameliyat için yardım etmek istediğini söyler. Yasemin bu teklifi kabul edecek mi?
Ceo yarışında Cem'i egale etmek isteyen Mehmet, Yasemin'i de kullanarak bir oyun kurar. Yasemin, Cem'den habersiz toplantı için gittiği otelde Her Fischer'la yalnız kalır. Yasemin'i bekleyen tehlike nedir?

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN