Süper Loto çekilişi bu akşam! MPİ-9 Mayıs Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekilişi bu akşam! MPİ-9 Mayıs Süper Loto sonuçları
Perşembe 09.05.2019 10:30

Binlerce kişinin hayalini süsleyen Süper Loto’nun büyük ikramiyesi için bu akşam çekiliş yapılacak. Milli Piyango İdaresi’nin Perşembe günleri düzenlediği Süper Loto çekilişinde bu hafta 6 bilen yapıp büyük ikramiyeyi kazanan olacak mı? 2 haftadır devreden Süper Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı.

Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Şans oyunlarını yakından takip edenler ve hayallerini Süper Loto büyük ikramiyesine bağlayanlar Süper Loto oynamaya başladı. Süper Loto çekilişi MPİ sitesinden saat 21:15'te canlı yayın olarak izlenebilecek.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZSÜPER LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.
Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.
Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN