Bir Zamanlar Çukurova’da Ercüment’in kötü planı şoke etti!

Bir Zamanlar Çukurova’da Ercüment’in kötü planı şoke etti!
Cuma 10.05.2019 09:54

Dün akşam ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova 32. bölümde heyecan dolu sahneler yaşandı. Bir Zamanlar Çukurova’da Ercüment’in Gülten’e göz koyması ve saldırması izleyicileri şaşırttı, peki Gülten kurtulabildi mi? Diğer yandan Bir Zamanlar Çukurova’da Müjgan’ın babasına mektubu yollayan kişinin kim olduğu ortaya çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi izleyicileri ekrana kilitledi. Hünkar Demir'in açığını gizlerken Seher'i susturabildi mi? Züleyha olup bitenleri öğrenecek mi? Bir Zamanlar Çukurova son bölümün hemen ardından 33. yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak edildi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 33. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukurova'da Yılmaz ve Demir arasında sular durulmaya başlamışken Konak'ta herkes ve her şey birbirine girmiştir! Sabah yatağında Seher'i bulan Demir, bu şoku atlamadan bir de görüldüklerini farkeder! Asla aralarında bir şey geçmediğini söylese de, geceyi hatırlamıyor olması Demir'i zorlamaktadır. Üstelik Ercüment de zehirli bir sarmaşık gibi Konak'taki herkesi kendisine bulaştırmanın bir yolunu aramaktadır! Zülayha, Gülten'e kendini affettirmenin yolunu ararken, Seher de Saniye'nin hala bir planı olduğuna herkesi inandırmaya çalışır. Hünkar, bağ evinde olanları öğrenince, ne yapacağını bilemez. Olan biten bir tek Seher'i mutlu ediyor görünmektedir. Ercüment, hem Gülten'e hem Seher'e yakınlaşmaya çalışır.
En sonunda amacına ulaşır da! Muhtarın oğlunun düğünü, Hünkar ve Fekeli'yi tüm Çukurova'nın önünde yan yana getirir. Demir yaşananlardan deliye dönmüşken bir de annesini Fekeli ile yan yana görünce şok geçirir. Ercüment'in hain planları ise ortaya çıkmak üzeredir! Tüm bu olan biten içinde aşk Gülten'in kapısını çalacaktır ama hayat önce başına bir bela yollamak üzeredir.

BİZE ULAŞIN