Çukur 65. yeni bölümde Yücel, Azer ile işbirliği yapmaya hazırlanıyor!

Çukur 65. yeni bölümde Yücel, Azer ile işbirliği yapmaya hazırlanıyor!
Pazar 12.05.2019 11:30

Pazartesi akşamları ekrana gelen Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yarın akşam yine heyecanlı olayların yaşanacağı Çukur dizisinde Koçavalılara karşı Azer ile işbirliği yapmaya çalışan Yücel başarılı olabilecek mi? Çukur yeni bölümde Azer ile Yamaç’ın konuşmaları ise heyecan yaratacak.

Yeni bölüm fragmanıyla ilgi çeken Çukur dizisinde neler olacak? Çukur 65. yeni bölümde Yamaç ile Azer futbol maçı yaparken aralarında önemli konuşmalar da geçiyor. Yamaç, Azer'e göz dağı veriyor ve düşman olursa başına işlerin geleceğinin sinyallerini de vermiş oluyor. İşte Çukur 65. bölümde yaşanacaklar…

ÇUKUR 65. BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

İdris Koçovalı'nın, "Takip edin beni!" emriyle tüm Koçovalıların harekete geçtiği heyecan dolu tanıtımda Azer Timsah'tan, Yamaç ve Koçovalılar hakkında bilgi topluyor. Azer'in, Yücel'le anlaşması ise büyük savaşın başlayacağının sinyallerini veriyor. Aksiyonun giderek tırmandığı tanıtımda çatışmanın ortasında patlayan silah, "Namlunun ucundaki isim kim?" sorusunu akla getirirken Uluç'un, Koçovalılar tarafından alıkonulduğu görülüyor. Yamaç'ın, "Yerini öğrenmek istemiyorum, kendisini istiyorum!" sözleri dikkat çekerken, gelen siyah zarf gerilimi yükseltiyor.
Cumali ve Yamaç'ın tartışarak gerilimi yükselttiği tanıtımda Yücel, Koçovalılara karşı Azer'le iş birliği yapmak istiyor. Azer ve Yamaç'ın bir futbol maçında karşı karşıya geldiği görülürken, Yamaç'ın "Sen bizim düşmanımız değilsin ama düşmanımız olmak istiyorsan birimizden biri kanar. Ama emin ol, o ben olmam!" sözleri dizinin heyecan dolu yeni bölümünden ipuçları veriyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN