En güzel resimli ve resimsiz 2019 Anneler Günü mesajları!

En güzel resimli ve resimsiz 2019 Anneler Günü mesajları!
Pazar 12.05.2019 10:27

Dünyaya gelmemize vesile olan annelerimizin günü bugün. Her yıl tüm dünyada kutlanan Anneler Günü hediyeler verilecek, en güzel Anneler Günü mesajları gönderilecek, vefat eden annelerin kabirleri ziyaret edilerek dualar edilecek. Özellikle uzakta olan anneler için gönderebileceğiniz en güzel Anneler Günü mesajlarını haberimizde derledik.

Her yıl Mayıs ayının 2'inci Pazar günü kutlanan Anneler Günü, bu yıl 12 Mayıs tarihine denk geldi. Anneler Günü hediyeleri alındı ve mesajları da gönderilmeye başlandı. Annelerimizin değeri bir gün değil her gün bilinmelidir ve mutlu edilmelidir.

EN YENİ VE ÖZEL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

- Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annecim, anneler günün kutlu olsun!

- Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek annem.- Hastalandığımda derman, mutluluklarıma ortak olan en yakın arkadaşım, dostum, sırdaşım, önderim annem… Anneler günün kutlu olsun.

- Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

- Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

- Senden yediğim terliğin acısıyla ağlarken bile "Anne" diyebiliyorsam bu ancak anne mucizesidir. Anneler Günün kutlu olsun canım annem…

- Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

- Dünyanın en iyi annesinin Anneler Günü kutlu olsun. En değerlim seni seviyorum. İyi ki varsın...- Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

- Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN