Bir Zamanlar Çukurova 33. yeni bölümde Yılmaz öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova 33. yeni bölümde Yılmaz öldü mü?
Pazartesi 13.05.2019 17:34

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve heyecan yarattı. Bir Zamanlar Çukurova 33. bölümde Gülten’e saldıran Ercüment’i yakalayan Yılmaz, kendi hayatını tehlikeye atıyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde vurulan Yılmaz ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe akşamı ATV'de olacak. İzlenme rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yılmaz'ın vurulması herkesi perişan ediyor. Bir Zamanlar Çukurova fragmanında öldü olarak konuşulan Yılmaz, gerçekten diziden ayrılacak mı? İşte yaşanacaklar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 33. BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Çukurova'da Yılmaz ve Demir arasında sular durulmaya başlamışken Konak'ta herkes ve her şey birbirine girmiştir! Sabah yatağında Seher'i bulan Demir, bu şoku atlamadan bir de görüldüklerini farkeder! Asla aralarında bir şey geçmediğini söylese de, geceyi hatırlamıyor olması Demir'i zorlamaktadır. Üstelik Ercüment de zehirli bir sarmaşık gibi Konak'taki herkesi kendisine bulaştırmanın bir yolunu aramaktadır! Zülayha, Gülten'e kendini affettirmenin yolunu ararken, Seher de Saniye'nin hala bir planı olduğuna herkesi inandırmaya çalışır. Hünkar, bağ evinde olanları öğrenince, ne yapacağını bilemez. Olan biten bir tek Seher'i mutlu ediyor görünmektedir. Ercüment, hem Gülten'e hem Seher'e yakınlaşmaya çalışır. En sonunda amacına ulaşır da! Muhtarın oğlunun düğünü, Hünkar ve Fekeli'yi tüm Çukurova'nın önünde yan yana getirir. Demir yaşananlardan deliye dönmüşken bir de annesini Fekeli ile yan yana görünce şok geçirir. Ercüment'in hain planları ise ortaya çıkmak üzeredir! Tüm bu olan biten içinde aşk Gülten'in kapısını çalacaktır ama hayat önce başına bir bela yollamak üzeredir.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN