Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölümde Haşmet ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölümde Haşmet ölecek mi?
Pazartesi 13.05.2019 17:16

Salı akşamlarının severek izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yarın akşam ATV ekranlarında olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölüm fragmanında Haşmet’in vurulması ölüp ölmeyeceği konusunu merak ettirdi. Ömür ve Behzat ise abileri için gözyaşı dökecek. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölüm fragmanı…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle yarın akşam izleyicileriyle bulacak. İzlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde tuzağa çekilen Alparslan'ın başına ne iş gelecek? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm hakkındaki merak edilen bilgiler haberimizde yer alıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 137. BÖLÜM FRAGMANI


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

"Yıkıldık Behzat, yıkıldık!"

Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki'ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet'in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır. Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler. Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır. Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra'nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır. Esra'nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır. Esra'yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil'in yanında soluğu alır. Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif'in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN