Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölümde Haşmet iyileşebilecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. bölümde Haşmet iyileşebilecek mi?
Salı 14.05.2019 10:02

İzlenme rekorları kıran dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 137. bölümüyle bu akşam ATV ekranlarında olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Haşmet, Zeki’yi hemen öldürmeyerek farkında olmadan kendi hayatını tehlikeye atıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Haşmet hayat savaşını kazanacak mı yoksa kayıp mı edecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) her bölümüyle izleyicileri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Salı akşamları reytingleri alt üst eden dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Esra ve Alparslan'da tuzağa düşecektir. Peki bu durumdan kurtulabilecekler mi? Ömür ile Behzat ise abilerinin durumundan dolayı perişan haldedir. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragmanı ve yaşanacakların özeti...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 137. BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki'ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet'in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır. Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler. Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır. Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra'nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır.

Esra'nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır. Esra'yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil'in yanında soluğu alır. Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif'in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN