AÖF sınav yerleri açıklandı! AÖF sınav giriş belgesi sorgulama

AÖF sınav yerleri açıklandı! AÖF sınav giriş belgesi sorgulama
Çarşamba 15.05.2019 14:44

Binlerce öğrencinin katılacağı AÖF sınavının giriş belgeleri merak ediliyordu ve açıklandı. Anadolu Üniversitesi tarafından adayların erişimine açılan AÖF sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır? Peki binlerce açık öğretim öğrencisinin merakla beklediği ve çalışmalarını sürdürdüğü 2019 AÖF final sınavı ne zaman gerçekleşecek?

AÖF bahar dönemi final sınavları için öğrenciler gün saymaya başladı. AÖF sınav belgelerini "aof.anadolu.edu.tr" internet sitesi üzerinden "öğrenci otomasyonu" bölümünden, T.C. kimlik numarası ve şifresi ile sorgulayabilirsiniz.

AÖF SINAV YERLERİ SORGULAMA EKRANI

2019 AÖF FİNAL SINAVI HANGİ TARİHTE?

Anadolu Üniversitesi tarafından yayınlanan akademik takvime göre, AÖF bahar dönemi final sınavı 25 - 26 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak.AÖF SINAVINA GİRERKEN GEREKLİ BELGELER

-Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
-Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait mavi kart, yurt dışında yapılan sınavlarda T.C. vatandaşları hariç başka bir ülkenin vatandaşları için o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

NOT: Bunların dışındaki belgeler (sürücü belgesi, mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmez.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN