Web Sürümüne Geç

Jahovic 3 katı istedi

Jahovic 3 katı istedi
Perşembe 02.02.2018

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Jahovic için, “Kontratının 2.5-3 katı talepte bulundu. İstediklerini verip mutlu edebilirdik ama dengeleri de değiştiremezdik” açıklamasını yaptı

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, ilk yarıda attığı 14 golle dikkatleri üzerine çeken yıldız golcüleri Jahovic'in Konya'ya transferiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Sepil, "Gitmesini ben de istemezdim. Oğlum bile bana 'Baba nasıl böyle bir şey oldu?' diye sordu. Kontratının 2.5-3 katı taleplerde bulundu. İstediklerini verip onu mutlu edebilirdik ama dengeleri de değiştiremezdik. Bizde kalması takıma fayda getirmeyecekti" dedi.

'DEMBA BA'NIN KALMASINI İSTERİZ'
Jahovic'in getirdiği 1.5 milyon Euro bonservisle Demba Ba'yı aldıklarını vurgulayan Sepil, "Demba Ba, Göztepe'ye transfer olan en kariyerli oyuncu. 6 aylık sözleşme imzaladık. Özellikle kendisi performansa dayalı bir anlaşma istedi. Kendisini yeniden kanıtlamak istediğini söyledi. Bir sıkıntı yaşanmazsa kalmasını isteriz" diye konuştu.

İKİ KATINA KONYA'YA
Göztepe'de Süper Lig'in ilk yarısında attığı 14 golle dikkatleri üzerine çeken Jahovic, İzmir ekibinde 500 bin Euro kazanıyordu. Sarı-kırmızılılarla kontratı sezon sonunda bitecek olan Makedon golcü, Konya'yla 1 milyon 250 bih Euro'ya anlaştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN