Göztepe ligde kalacak

Göztepe ligde kalacak
Perşembe 02.05.2019

Tamer Tuna, takım-taraftar bütünleşmesini Başakşehir maçıyla sağladıklarını belirtip, “Bu birlik-beraberlikle ligde kalacağız” dedi

Süper Lig'de Antalya'yı konuk edecek Göztepe'nin Teknik Direktörü Tamer Tuna, Başakşehir galibiyetiyle takımın öz güveninin yerine geldiğini söyledi. Kalan 4 haftada taraftarlarının desteğinin çok önemli olduğunun altını çizen genç çalıştırıcı, "Bundan sonraki süreçte maçın her anında, nasıl olursa olsun taraftarımız o gücü bize hissettirdiği an bu bütünlük her zaman sağlanacaktır. Bu etkileşimi Başakşehir maçında sağladığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki maçlarda da sağladığımızda Süper Lig'de seneye de mücadele eden bir Göztepe olacak" dedi. İzmir'de son 8 maçta sadece 1 kez kazandıklarını hatırlatan Tamer Tuna, "Biz kendi istediklerimizi sahaya yansıtırsak iyi bir takım olduğumuzu biliyoruz. Hem antrenman verimliliği hem motivasyonu yüksek bir takımla bugüne kadar gelmiştik. Bunu maçlarda sağlayamamayı biraz da iç saha psikolojimiz etkilemişti. Bunu bu haftadan itibaren artık yenmek istiyoruz" diye camiaya umut verdi.

'Bu saatten sonra eksiklerin önemi yok'
Tamer Tuna, takımdaki eksik isimlerin kim olduğunun bu saatten sonra artık bir önemi olmadığını vurguladı. Tuna, "Artık her görev alanın, bütün sorumluluğuyla görevlerini yerine getireceğine inanıyoruz. Bu kalitede oyuncu grubumuz var, bunu da gösterdiler" dedi. Göztepe'de Yasin Öztekin, Traore, Hakan Çinemre, Kerem Atakan, Ghilas, Gassama ve Agbenyenu'nun sakatlıkları var. Gassama ve Yasin Öztekin'in ise Antalya maçına yetişmesi bekleniyor.

Etiketler Tamer Tuna, Göztepe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN