Göz Göz'de birlik vakti!

Göz Göz'de birlik vakti!
Çarşamba 08.05.2019

Her takımın zorlu periyoda girdiğini belirten Tamer Tuna, “Sağladığımız birlikteliği son haftaya kadar taşıdığımız takdirde ligde kalacağız” dedi.

Spor Toto Süper Lig'de 11 Mayıs Cumartesi günü Sivasspor'u konuk edecek Göztepe'nin Teknik Direktörü Tamer Tuna, Başakşehir ve Antalyaspor maçlarını kazanmalarının ligde kalma yolunda çok önemli olduğunu söyledi.

Önlerinde Sivasspor, Bursaspor ve Ankaragücü maçlarının olduğunu hatırlatan Tuna, "Geride kalan 2 maçta inancı, kaybedilmiş birlikteliği tekrar sağlamış olmak ve bunun galibiyetlerle gelmesi çok sevindirici. Ben bu takımın geriye döneceğini hep biliyordum. Son haftaya kadar, son bitiş düdüğüne kadar mücadelemizi sürdüreceğimizi biliyordum. Şu anda Erzurumspor'un 1 puan Bursaspor'un 3 puan önündeyiz. Bunu son haftaya kadar götürmek istiyoruz. Önemli olan da zaten bu. Maçlar kesinlikle çok zor geçecek. Her takım için çok zor bir periyot ama sağladığımız birlikteliği son haftaya kadar taşıdığımız takdirde Süper Lig'de var olan Göztepe'nin devamını sağlayacağız" dedi. Tamer Tuna, ligde kalan 3 karşılaşmanın 2'sinin İzmir'de oynanmasının avantajını taraftarlarıyla birlikte kullanacaklarından şüphesinin olmadığını da sözlerine ekledi.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA