Göztepe yükselecek

Göztepe yükselecek
Perşembe 05.09.2019

Lige kötü başlayan Göztepe’de Başkan Sepil, “Geleceğimiz altyapı ve stadımız. Bunlar bittiğinde bütçesi denk, kendini yürütecek bir kulüp olacağız” diye camiaya umut verdi

Göztepe'de Başkan Mehmet Sepil, taraftarların eleştirilerine cevap verdi. Başkan Sepil, "Hiçbir Göztepe başkanının camiasına küsme hakkı yoktur. Başkan olduğum süre boyunca ilk günkü heyecanımla çalışmaya devam edeceğim. Bizim geleceğimiz altyapımız ve stadımız. Bütün bunlar bittiğinde, Göztepe bütçesi denk, kendini yürütecek bir kulüp olacak. O yüzden hepimiz birlikte hareket etmeliyiz. Alınan kötü sonuçlar camiayı bu kadar umutsuzluğa itmemeli. Göztepe'nin tarihine baktığımızda bizim başarılı olduğumuz devirlerin hepsinde birliktelik görüyoruz. Taraftarımızdan tek isteğim birlikte hareket edelim" diye sarı-kırmızılılara çağrıda bulundu.

GELECEK STATTA
Mehmet Sepil, yeni statlarının 2. yarıya yetişeceğini vurgulayarak, Göztepe'nin geleceğine yön vereceğini belirtti. Sepil, "Türkiye'nin en güzel stadı ve İzmir'in buluşma noktası olacak. Yeni stat, Göztepe'nin geleceğini şekillendirecek" ifadelerini kullandı.

Etiketler Göztepe, Mehmet Sepil
BİZE ULAŞIN