İlhan Palut: İstikrarı tekrar yakalamak istiyoruz

İlhan Palut: İstikrarı tekrar yakalamak istiyoruz
Çarşamba 18.03.2020 00:30

Süper Lig'in 21. hafta erteleme karşılaşmasında Çaykur Rizespor'u 2-0 mağlup eden Göztepe'de teknik direktör İlhan Palut, "Çalışmaya devam ederek, kaybettiğimiz istikrarı tekrar yakalamak istiyoruz" dedi.

Süper Lig'in 21. hafta erteleme maçında ağırladığı Çaykur Rizespor'u 2-0 mağlup eden Göztepe'nin teknik direktörü İlhan Palut, yeniden çıkışa geçmek istediklerini söyledi.

Palut, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, ligdeki bütün takımlar için konsantrasyonu zor bir haftada olduklarını belirtti.

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı oyuncuları maça hazırlamanın kolay olmadığını aktaran Palut, şunları kaydetti:

"İşin futbol tarafına baktığımız zaman, son haftalarda kötü bir gidişatımız vardı ve artık buna dur dememiz gerekiyordu. Oyuncularım ilk dakikadan bitiş düdüğüne kadar sahaya karakter koydular ve iyi bir performans sergilediler. Bahsettiğim kötü sürecin ardından bugün çok ihtiyacımız olan bir 3 puan aldık. Çalışmaya devam ederek, kaybettiğimiz istikrarı tekrar yakalamak istiyoruz."

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA