Web Sürümüne Geç

  Başarılı bir şekilde eğitilmeleri gerekiyor

  15 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 16:13

  Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen 2. kademe antrenörlük kursu, Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu seminer salonunda başladı.

  Güreş Federasyonu Başkanı Bekir Çeker, yaptığı açıklamada, geleceğin sporcularını yetiştirecek antrenörlerin eğitimine büyük önem verdiklerini belirtti.

  Çeker, güreşin her alanda gelişeceğine ve başarısının artacağına inandığını vurgulayarak, ''Güreşçilerimizi yetiştirecek, yeni yıldızları güreşe kazandıracak antrenörlerimizin de başarılı bir şekilde eğitilmesi gerekmektedir. Bu nedenle antrenörlük kurslarında eğitime büyük önem veriyoruz. Değerli hocalarımızın desteği ile kursiyerlerimize en iyi düzeyde kurs olanakları sunmaya çalışıyoruz. 2. kademe antrenör adaylarının gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Türk güreşi onların da desteği ile birlik ve beraberlik içinde yükselişini sürdürecektir'' ifadesini kullandı.

  Kursiyerlere, Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Seyfi Savaş tarafından ''Eğitiminde antrenman'' konulu seminer verildi.
  Kurs, 28 Kasım'a kadar devam edecek.  Etiketler Bekir Çeker
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN