Milli takım kampı başladı

Milli takım kampı başladı
Cuma 18.01.2013 16:41

Büyük Bayanlar Güreş Milli Takımı, Avrupa şampiyonasına hazırlanmak amacıyla Niğde'de kampa girdi. Niğde Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde teknik direktör Yılmaz Arslan nezaretindeki kamp 6 Şubat 2013 tarihinde sona erecek. Kampta bir kamp müdürü, 5 antrenör, bir masör ve 28 sporcu bulunuyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan kampla ilgili yaptığı açıklamada, "Milli takımlarımızın Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'ni, diğer kamp merkezlerine göre daha fazla tercih etmeleri bizleri sevindiriyor. Bunun önemli nedenlerinden biri kamp merkezimizin güzelliği bir diğeri de kamp merkezinin 1700 rakımda oluşudur. Milli takımlarımıza gösterilen ilgi, alaka ve kaliteli yemek menüsünün de kamp yerinin tercih edilmesinde etken olduğunu tahmun ediyorum." dedi.

Turhan, Büyük Erkekler Güreş A Milli Takım kampının 16 Ocak'ta tamamlandığını, hemen bir gün aradan sonra da Büyük Bayanlar Güreş Milli Takım kampını başlattıklarını ifade ederek, milli takımların başarısı için de gece gündüz hizmetlerinde olduklarını söyledi.

Etiketler Spor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN