"Ligde kalıcı olmak istiyoruz"

"Ligde kalıcı olmak istiyoruz"
Çarşamba 09.01.2013 16:10

Mersin Hentbol Antrenörü Osman Özoğlu, ligde kalıcı takım olmak istediklerini söyledi.

Özoğlu yaptığı açıklamada, devre arasında hatalarını telafi etmek ve lige hızlı bir başlangıç yapmak istediklerini ifade etti. Ligde gözde bir takım olmak için yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Özoğlu, şunları söyledi:

''Verilen arayı iyi değerlendiriyoruz. En iyisini yapabilme adına aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her gün daha iyiye gidiyoruz. Çalışmalar için bir hafta bile çok önemli bir zaman. Devre arasını iyi değerlendiriyoruz. Günde çift idmanla hazırlanıyoruz. Hem takım olma yolunda, hem eksiklerimizi kapatma yollunda hızla ilerliyoruz. Ligde kalıcı olmak istiyoruz. Ligde kalıcı olma adına takıma 2 veya 3 kişiyi daha kazandırmamız gerektiğini düşünüyorum.''

Ligde sürpriz iniş ve çıkışların yaşandığını dile getiren Özoğlu, bütün takımlar güçlü olduğu için ligde tatlı bir rekabet olduğunu kaydetti. Bu tatlı rekabet ortamında galip gelen taraf olmak istediklerini vurgulayan Özoğlu, ''İkinci yarıda sahaya yansıtacağımız başarılı oyunla taraftarlarımızı mutlu etmek için uğraş vereceğiz. 2007-2008 sezonunda Türkiye Kupası heyecanını yaşayan bir takım olarak ikinci yarıdaki performansımızla final heyecanını yeniden yaşamak istiyoruz'' diye konuştu.
Etiketler Türkiye
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN