Altay'da Onur krizi büyüyor

Altay'da Onur krizi büyüyor
Çarşamba 09.09.2015 16:39

Altay'da geçen sezondan kalan alacaklarını tahsil etmek için Futbol Federasyonu'na başvuran kaleci Onur Muhammet Parlar, sözleşmesini tek taraflı feshettiğini açıkladı.

Siyah beyazlı kulübe geçen sezon bonservis bedelini ödeyerek geldiğini belirten 18 yaşındaki Onur, "Tüm takım arkadaşlarım haklarını alırken, bana birşey ödenmedi. Hakkımı isteyince kapı dışarı edildim. Kadro dışı bırakıldığımı, antrenmanlara çıkamayacağımı, hatta tesise giremeyeceğimi teknik direktör Serdar Sabuncu'dan öğrendim. Bana kulübe 1 milyon TL kazandıracağımı söyleyip sıradan bir futbolcu gibi davranmaları gururumu incitti" dedi.

Yönetime defalarca kendisine antrenör tahsis edilmesi gerektiğini anlattığını ifade eden Onur, şöyle devam etti:

"Ben bu kulübün futbolcusu değilmişim gibi beni baskı altına almaya çalıştılar. Sağlık raporu almam için noter kanalı ile tebligatta bulunmaları tamamen samimi olmadıklarının göstergesidir. Ben de noter kanalı ile antrenmanlara alınmadığımı tespit ettirmek zorunda kaldım. Daha sonra sağlık raporu almak için kulübe başvurdum, ancak yönetimin tutumu değişmeyince sözleşmeyi tek taraflı feshetmek zorunda kaldım, onlara hakkımı helal etmiyorum."
Etiketler Altay, Spor, 2. Lig, Futbol
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN