Web Sürümüne Geç

    Futbolda haftanın programı

    Futbolda haftanın programı
    23 Mart 2018, Cuma Güncelleme: 09:29

    Futbolda Spor Toto Süper Lig ile Spor Toto 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'de 28. hafta müsabakaları oynanacak.

    Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın maç programı şöyle:

    - TFF 2. Lig

    Kırmızı Grup

    Yarın:

    15.00 Tuzlaspor-Bucaspor (Tuzla Belediye)

    15.00 Hatayspor-Eyüpspor (Antakya Atatürk)

    25 Mart Pazar:

    15.00 Afjet Afyonspor-İnegölspor (Zafer)

    15.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer (Gazi)

    15.00 Tokatspor-Etimesgut Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

    15.00 Mersin İdmanyurdu-Menemen Belediyespor (Mersin)

    15.00 Sivas Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

    15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sancaktepe Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

    15.00 Keçiörengücü-Kocaeli Birlikspor (Aktepe)

    Beyaz Grup

    Yarın:

    15.00 Altay-Silivrispor (İzmir Atatürk)

    15.00 Ottocool Karagümrük-Sakaryaspor (Vefa)

    25 Mart Pazar:

    15.00 Konya Anadolu Selçukspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

    15.00 Gümüşhanespor-Pendikspor (Gümüşhane Yenişehir)

    15.00 Şanlıurfaspor-Karşıyaka (Şanlıurfa GAP)

    15.00 Nazilli Belediyespor-Bandırmaspor (Nazilli İlçe)

    15.00 Zonguldak Kömürspor-Hacettepe (Karaelmas Kemal Köksal)

    15.00 Kahramanmaraşspor-BUGSAŞ Spor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

    15.00 Fethiyespor-Niğde Belediyespor (Fethiye İlçe)

    - TFF 3. Lig

    1. Grup

    Yarın:

    15.00 Orhangazi Belediyespor-Düzcespor (Orhangazi İlçe)

    25 Mart Pazar:

    13.00 Kemerspor 2003-Çanakkale Dardanel (Dr. Fehmi Öncel)

    15.00 Kozan Belediyespor-Bergama Belediyespor (İsmet Atlı)

    15.00 Çatalcaspor-Erbaaspor (Ziya Altınoğlu)

    15.00 Bayrampaşa-Ofspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

    15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

    15.00 Batman Petrolspor-Halide Edip Adıvarspor (Batman 16 Mayıs)

    15.00 Erzin Belediyespor-12 Bingölspor (Erzin İlçe)

    15.00 Yomraspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Yomra İlçe)

    2. Grup

    Yarın:

    15.00 Gölcükspor-Diyarbekirspor (Gölcük)

    15.00 Muğlaspor-Yeni Orduspor (Muğla Atatürk)

    25 Mart Pazar:

    15.00 Ankara Demirspor-Yeşil Bursa (TCDD Ankara Demirspor)

    15.00 Kayseri Erciyesspor-Kırıkhanspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

    15.00 Ergene Velimeşespor-Anagold 24 Erzincanspor (General Basri Saran)

    15.00 Pazarspor-Anadolu Bağcılarspor (Pazar İlçe)

    15.00 Tire 1922-Van Büyükşehir Belediyespor (Tire)

    15.00 Darıca Gençlerbirliği-1461 Trabzon (Darıca İlçe)

    15.00 Erokspor-Turgutluspor (Atatürk Olimpiyat)

    3. Grup

    Yarın:

    15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tekirdağspor (Tepecik Şenol Güneş)

    15.00 Ankara Adliyespor-UTAŞ Uşakspor (Ankara OSTİM)

    15.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Arsinspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

    25 Mart Pazar:

    15.00 Kızılcabölükspor-Aydınspor 1923 (Denizli Atatürk)

    15.00 Çorum Belediyespor-Payasspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

    15.00 Elaziz Belediyespor-Kocaelispor (Elazığ Atatürk)

    15.00 Cizrespor-Tarsus İdmanyurdu (Cizre İlçe)

    15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Osmaniyespor (Sultanbeyli Gölet)

    15.00 Karacabey Birlikspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

    Yükleniyor
    BİZE ULAŞIN