Web Sürümüne Geç

Arsenal'li Mesut, Erdoğan'ın huzurunda

Arsenal'li Mesut, Erdoğan'ın huzurunda
Perşembe 08.01.2016

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kardeşinin kızının nikah törenine katılan Mesut Özil ile koyu bir futbol sohbeti yaparken, başarılarının devam etmesini istedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arsenal'in yıldızı Mesut Özil'i kabul etti. 1 saat süren görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan başarısından dolayı Mesut Özil'i tebrik etti. Özil de teşekkür ederken, ikili arasında koyu bir futbol sohbeti yaşandı. Arsenal'in dünyaca ünlü Türk asıllı futbolcusu Mesut Özil, kısa süreli geldiği Türkiye'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı görmek istedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan'ın Haliç Kongre Merkezi'ndeki kızının nikah törenine katılan Mesut Özil daha sonra Cumhurbaşkanı ile 1 saat görüştü. Görüşmede yazarımız Rıdvan Dilmen'in yanı sıra Acun Ilıcalı, Oğuz Çetin, Abdürrahim Albayrak da bulundu.

Arsenal'de gösterdiği harika performansla takımını liderliğe taşıyan Mesut ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında samimi diyalog dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sezon harikalar yaratan Türk yıldızı tebrik ederken, İngiltere Premier Ligi'ndeki başarılarının devamını diledi. Yıldız futbolcu, bu sezon 3 gol, 16 asistle Arsenal'i sırtlamaya devam ediyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN